Basia i przyjaciele. Antek
Wystaw opinię o produkcie
Antek to kolega Janka. Czasem zachowuje się niezbyt miło, na przykład kiedy nie może pograć na ukochanym tablecie. Nie podoba mu się też, że Janek odwiedza go z młodszą siostrą Basią, bo przecież dziewczyny to „koszmarny wynalazek”. Jednak zmieni zdanie, kiedy okaże się, że z dziewczynkami też można się świetnie bawić. Może dołączą nawet zapracowani rodzice?
Autor: Zofia Stanecka
Ilustracje: Marianna Oklejak
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 24
Rekomendacja wiekowa:
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Opis

Basia i przyjaciele. Antek
Basia pojawia się jako bohaterka drugoplanowa, mamy okazję przyjrzeć się dziewczynce z zupełnie innej perspektywy.
Czytelnicy Basi dorastają, a ta książeczka wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Seria „Przyjaciele” porusza trudniejsze tematy. Pokazuje różne modele rodziny, opisuje też problemy dzieci w wieku szkolnym. To pretekst do rozmowy o wymaganiach i obowiązkach.
Książki o Basi to:
- codzienne perypetie, które dzieci znają ze swojego otoczenia,
- błyskotliwe poczucie humoru, które przypadnie do gustu dużym i małym,
- rewelacyjne ilustracje Marianny Oklejak,
- prosty i zrozumiały dla dzieci język,
- sposób na przyjemne przekazanie dzieciom wiedzy o świecie i odpowiedzi na interesujące je pytania.
Przygody Basi opisane są ładnym, żywym językiem, który dzieci z łatwością zrozumieją.
Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat. Młodsze zachwycą się kolorowymi obrazkami i dowiedzą wielu ciekawych rzeczy, zaś starsze będą mogły ćwiczyć samodzielne czytanie.
Zajrzyj do książki:

Wydawnictwo Natuli Książki o Basi Książki przygodowe dla dzieci
Basia
[product category_id="439" limit="36" slider="true" onlyAvailable="true"]
[product category_id="161" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
Bestsellery
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.



