9becc5198970356092fca6dd95a289d9
  • promocja

Bajki filozoficzne

Przedstawiamy 60 bajek i przypowieści zaczerpniętych z filozofii zachodniej mądrości Wschodu mitologii.
Cena: 22,88 zł 26,00 zł 22.88
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Ocena: 4.99
Producent: Muchomor

Opis

Przedstawiamy 60 bajek i przypowieści zaczerpniętych z filozofii zachodniej mądrości Wschodu mitologii. Do każdej dołączyliśmy komentarz który wprowadzi Cię do pracowni filozofa.. A tam... Możesz wykroczyć poza dosłowne znaczenie bajki możesz stawiać pytania i szukać odpowiedzi możesz dyskutować z rodzicami, nauczycielami, kolegami.

Jaki jest sens życia? Czym jest prawda?  Czym dobro? Jaka jest cena wolności? Możesz poznać greckich filozofów Diogenesa i Sokratesa przeczytać bajkę Schopenhauera poznać opowieści z dalekich Chin i Persji... Poznasz stare ponadczasowe treści w nowej formie.

Książka dla tych którzy mają co najmniej 9 lat.

,,Bajki filozoficzne są wydane w dwóch częściach. Pierwsza nakładem Wydawnictwa MUCHOMOR ukazała się w roku 2004 i zawiera 60 bajek i przypowieści zaczerpniętych z filozofii zachodniej, mądrości Wschodu i mitologii. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że każda bajka jest opatrzona komentarzem wprowadzającym do pracowni filozofa. Komentarze te pozwalają na prowadzenie dyskusji i wykraczanie poza dosłowne znaczenie bajek.''


pomyslnik.plOpinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium