ddac2b3c70403e59bd193ba6d3043727
  • promocja

Wyprawa niesłychana Benedykta i Jana

Książka Łukasza Wierzbickiego jest przeznaczona dla dzieci w wieku 8 – 12 lat.
Cena: 32,55 zł 36,99 zł 32.55
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Ocena: 4.99
Producent: -

Opis

Książka Łukasza Wierzbickiego jest przeznaczona dla dzieci w wieku 8 – 12 lat. Stanowi drugą część zapoczątkowanej książką tego samego autora - Dziadek i niedźwiadek, Pointa 2009, serii wydawniczej historii prawdziwych dla dzieci.

Autor już po raz trzeci po Afryce Kazika i Dziadku i niedźwiadku w piękny, zabawny sposób przedstawia dzieciom postaci i fakty historyczne, opisuje niewiarygodne scenariusze podyktowane przez życie.

Tym razem przenosi nas w średniowiecze, kiedy to w roku 1245 dwaj franciszkanie - Jan z Grabowej Doliny i Benedykt Polak, udali się konno w podróż na koniec świata i jeszcze dalej. Mieli odczytać list papieski władcy tajemniczego Imperium Mongolskiego. Co spotkało ich po drodze? Czy ich misja się powiodła? Jak zakończyła się ta niezwykła i niebezpieczna przygoda?

Książka „WYPRAWA NIESŁYCHANA BENEDYKTA I JANA” napisana jest bardzo barwnym, żywym językiem, bogato i zabawnie ilustrowana przez Wojciecha Nawrota. Stanowi mieszankę zabawnych opowieści i pouczających faktów. Na dodatek udowadnia po raz kolejny, że życie potrafi być znacznie ciekawsze niż wymyślone historie…

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium