uchwycić żywioł.png
  • promocja

Uchwycić żywioł. O tym, jak znalezienie pasji zmienia wszystko

Książka  pokazuje jak na nowo połączyć się z naturalnymi talentami, odkryć pasję i znaleźć się w swoim Żywiole.

Autor: Ken Robinson

Oprawa: Miękka

Liczba stron: 288

Cena: 32,19 zł 37,00 zł 32.19
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Ocena: 4.99
Producent: Element

Opis

Uchwycić żywioł

O tym jak znalezienie pasji zmienia wszystko

Czy jesteś w swoim Żywiole?
Czy znasz swoje naturalne talenty?
Czy odkryłeś pasję?
Czy wiesz, jakie są największe uzdolnienia Twoich dzieci?

Twój Żywioł to miejsce, w którym naturalne talenty spotykają się z pasją. Kiedy ludzie są w swoim Żywiole, czują się prawdziwie sobą, są szczęśliwi i dochodzą do największych osiągnięć.

Ken Robinson przez całą karierę pracował jako pedagog: nauczyciel, wykładowca, a także reformator systemów edukacji. Jest głęboko przekonany, że każdy z nas rodzi się z ogromnym pokładem naturalnych talentów. Niestety wielu z nas ich nie odkrywa, a jedną z głównych przyczyn jest edukacja.

W tej książce, czerpiąc z historii kilkudziesięciu osób wiodących w swoich dziedzinach – jak były Beatles Paul McCartney, aktorka Meg Ryan, reżyser Riddley Scott, fizyk Richard Feynman, przedsiębiorca i miliarder Richard Branson czy rysownik Matt Groening – pokazuje, jak na nowo połączyć się z naturalnymi talentami, odkryć pasję i znaleźć się w swoim Żywiole.

Uchwycić Żywioł to bestseller autorstwa jednego z najpopularniejszych współczesnych mówców, napisany jako rozwinięcie słynnego wykładu Czy szkoły zabijają kreatywność?

Jeśli nie jesteś gotowy, żeby popełnić błąd, nigdy nie zrobisz nic oryginalnego. – Ken Robinson

Bardzo wielu ludzi przechodzi przez całe swoje życie, nie mając żadnego rzeczywistego poczucia, czym mogłyby być ich talenty, albo czy w ogóle jakiekolwiek mają. – Ken Robinson

Zawarte w tej książce koncepcje o odkrywaniu prawdziwego, najlepszego ja, zmieniają życie.Stephen R. Covey, autor "7 nawyków skutecznego działania"

Dziś, kiedy świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, organizacje, szkoły, a zbyt często także nasze umysły są zamknięte w nawykach przeszłości. Skutkiem jest ogromne marnotrawstwo talentów. Uchwycić Żywioł to żarliwy i przekonujący apel, by zacząć myśleć inaczej o nas samych i o tym, jak sprostać przyszłości. – Alvin Toffler, autor "Szoku przyszłości"

Polecane książki o rozwoju osobistym:

[product category_id="146" limit="12" slider="true" onlyAvailable="true"]

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium