rodzicielstwo bliskości.png
  • promocja

Rodzicielstwo bliskości. Jak zbudować więź z dzieckiem

Poradnik pokazuje m.in., w jaki sposób wspierać intelektualny, emocjonalny i społeczny rozwój malucha w pierwszym roku jego życia.

Rekomendacja wiekowa:

Cena: 26,01 zł 29,90 zł 26.01
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Ocena: 4.75
Producent: Samo Sedno

Opis

Rodzicielstwo bliskości. Jak zbudować więź z dzieckiem

Nurt rodzicielstwa bliskości to coraz popularniejszy w Polsce, nowatorski styl wychowania, który pozwala stworzyć trwałą więź pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Opiera się na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i respektowaniu potrzeb każdej ze stron. Poradnik pokazuje m.in., w jaki sposób wspierać intelektualny, emocjonalny i społeczny rozwój malucha w pierwszym roku jego życia. Jest nieocenioną pomocą dla wszystkich świadomych rodziców, którym zależy na wychowaniu mądrego i szczęśliwego człowieka.

Liczne ciekawostki i praktyczne wskazówki, zgromadzone w książce przez doświadczonych psychologów, pomogą ci znaleźć odpowiedzi na pytania: jak zaznajamiać się z dzieckiem jeszcze w czasie ciąży co zyskujesz, karmiąc piersią czy warto pozwolić dziecku decydować o tym, co je jakie są korzyści z noszenia dziecka w chuście czy stosować system kar i nagród oraz jak przygotować siebie i dziecko na rozłąkę.
Dzięki lekturze poradnika dowiesz się, jak w byciu rodzicem nie zapomnieć o realizacji własnych potrzeb. Zyskasz wsparcie w radzeniu sobie z codziennymi trudnościami i przekonasz się, że aby twoje dziecko było szczęśliwe, nie musisz być rodzicem doskonałym - tylko wystarczająco dobrym.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
  • uczy współpracy między rodzicami a dzieckiem z zachowaniem wzajemnego szacunku i zaufania
  • przedstawia sposoby świadomego wychowania dziecka z perspektywy rodzicielstwa bliskości
  • wyjaśnia, na czym polega reguła jaskiniowca, współczesne BLW czy technika LAM
  • pomaga rozwiązywać codzienne problemy związane z żywieniem, usypianiem czy uspokajaniem malucha
  • przełamuje stereotypy i obala mity związane z wychowaniem dziecka

    O autorach:

    Natalia i Krzysztof Minge - psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy w swojej poradni Hipokampus prowadzą warsztaty dla dzieci i rodziców. Zawodowo zainteresowani psychologią rozwoju, rodzicielstwem bliskości oraz wspomaganiem rozwoju małych dzieci. Są autorami poradników Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka? oraz Techniki samorozwoju w serii Samo Sedno. Prywatnie rodzice trójki dzieci, które wychowują w duchu rodzicielstwa bliskości.

Sprawdź także:

[product id="15062"]

Zainteresują Cię również:

[product id="15062, 16958, 16842, 15022, 15725, 15723, 15048, 15051"]

[product id="15111, 15047, 15118, 15115, 15069, 15114, 15117, 15070"]

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium