392857-352x500.jpg
  • promocja

O zajączku, który nie umiał liczyć do trzech

Po kilkudziesięciu latach od pierwszego wydania przypominamy niezwykłą bajkę O zajączku, który… nie umiał zliczyć do trzech autorstwa Ludwika Górskiego, znakomitego satyryka, autora słuchowisk radiowych.

Autor: Ludwik Górski

Oprawa: twarda

Rekomendacja wiekowa:

Cena: 23,76 zł 27,00 zł 23.76
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Ocena: 4.99
Producent: -

Opis

O zajączku, który nie umiał liczyć do trzech

„Jest dzionek i nocka/ To dwie pory dnia/ A ziemia i niebo/ To też razem dwa/ Dwa brzegi ma rzeka/ Dwa skrzydła ma ptak/ I ja też nie jedno/ Po dwa mam. Tak, tak/ Ja uszu mam dwoje/ I oczu mam dwoje/ Już przeliczyłem i dobrze wiem/ A kiedy się boję/ Na dwóch łapkach stoję/ I dwie pietruszki na obiad zjem” – tak śpiewał z przekonaniem zajączek Edzio, że w życiu wystarczy umiejętność liczenia do dwóch.

Po kilkudziesięciu latach od pierwszego wydania przypominamy niezwykłą bajkę O zajączku, który… nie umiał zliczyć do trzech autorstwa Ludwika Górskiego, znakomitego satyryka, autora słuchowisk radiowych, przez lata związanego z Polskim Radiem. Tę pełną humoru i przygód opowieść o krnąbrnym zajączku, którego dzieci postanowiły nauczyć liczyć, zilustrował Mieczysław Piotrowski – jeden z wybitnych przedstawicieli polskiej szkoły ilustracji. To nie tylko zabawna i kształcąca opowieść dla najmłodszych czytelników, ale także znakomita książka artystyczna.

Zajrzyj do książki: 

Dzieciom polecamy także:

[product id="19933, 20171, 15466, 17088"]

Ważne książki dla rodziców:

[product id="15494, 15023, 15041, 18132"]

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium