nie bój się okładka.jpg
  • promocja

Nie bój się! Wielka księga strachu...

Czy wiesz, co się dzieje w twoim mózgu, kiedy czujesz lęk? Czy są ludzie, którzy nigdy się nie boją? Na te i wiele innych pytań odpowie Wielka księga strachu - nie tylko dla cykorów!

Autor: Luk Urbnek, Milada Rezkov

Ilustracje: Jakub Kae

Oprawa: Twarda

Ilość stron: 208

Rekomendacja wiekowa:

Cena: 43,90 zł 49,90 zł 43.90
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

Opis

Nie bój się!

Wielka księga strachu (nie tylko) dla cykorów

  • Czy wiesz, co się dzieje w twoim mózgu, kiedy czujesz lęk?
  • Czy są ludzie, którzy nigdy się nie boją?
  • Czy można wykorzystać czyjś strach?
  • Czy wiedziałeś, że słonie boją się myszy, a rekiny delfinów?


Nie bój się! to książka o strachu zarówno dla cykorków, jak i dla wielkich twardzieli. Możesz ją czytać od początku, od środka albo od końca. To bez znaczenia; strach jest częścią życia!
Spójrz na strach z różnych perspektyw. Wyobraź go sobie jako niepokój, panikę, fobię lecz również jako odwagę. Towarzystwa dotrzyma ci chłopiec o imieniu Jurek, który przeżywa wiele przygód ze strachem. Jurek bardzo cię rozbawi! Ktoś, kto boi się krzaków, jak najbardziej może pójść do lasu. A ci, którzy przyznają się do swoich lęków, potrafią je nazwać i zrozumieć, lepiej radzą sobie w życiu.
Wszystkich tych i wielu, wielu innych rzeczy dowiesz się z tej właśnie książki!

 

O autorach: 


Luk Urbnek animator w telewizji oraz ilustrator wielu czeskich wydawnictw. Za komiks Adamv denk został nagrodzony w konkursie na Najpiękniejszą Książkę Roku w 2007 r. Tworzy autorskie trio z Miladą Rezkovą i Jakubem Kaem. Ich wspólne książki to m.in. seria o Doktorze Mewie, Nie bój się oraz Książka o kupie. Niezwykła podróż przez układ pokarmowy. Regularnie prowadzi warsztaty komiksowe. Mieszka w Pradze, jeździ na longboardzie, ma czwórkę dzieci.
Milada Rezkov autorka książek, współpracuje z czeskim magazynem dla dzieci Raketa. Jest organizatorką wystaw, w tym ilustracji dziecięcej, i warsztatów literackich dla najmłodszych. Tworzy autorskie trio z Lukem Urbnkiem i Jakubem Kaem. Ich wspólne książki to m.in. seria o Doktorze Mewie, Nie bój się oraz Książka o kupie. Niezwykła podróż przez układ pokarmowy. Uczy się żonglować, a zimą jeździ na nartach w złotej spódnicy.
Jakub Kae projektant graficzny w czasopismach i wydawnictwach, także tych dziecięcych. Jego projekty są nagradzane (m.in. Golden Ribbon) w prestiżowych konkursach (Najpiękniejsza Książka Roku). Tworzy autorskie trio z Miladą Rezkovą i Lukem Urbnkiem. Ich wspólne książki to m.in. seria o Doktorze Mewie, Nie bój się oraz Książka o kupie. Niezwykła podróż przez układ pokarmowy. Ojciec trzech synów, kocha morze, kotwice i łodzie. Gra w zespole The Tchendos.

Książki o strachu dla dzieci:

[product id="17081, 18177, 20314, 15414, 15876, 16641, 17485" slider="true" onlyAvailable="true"]

Ważne książki dla rodziców:

[product id="16445, 15023, 15021, 15294"]

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium