Opis
Narwańcy, uwodziciele, samotnicy
Atlas tych, co fruwają, skaczą i nurkują
Czyli o zwierzętach – zupełnie inaczej. Bo nie pochodzenie ani przynależność gatunkowa są tu ważne. Liczą się charakter, możliwości, upodobania, rozmiar, kolor – i wiele innych zaskakujących cech.
Daleki od stereotypowych ujęć, znanych z lekcji biologii, ten obrazkowy atlas sprawi, że już nigdy nie będziesz patrzeć na zwierzaki tak samo, jak dotąd.
Zajrzyj do książki
Książki o zwierzętach Literatura dla dzieci Dwie Siostry
Polecamy nowości
Koszty dostawy
Opinie o produkcie (0)
Narwańcy, uwodziciele, samotnicy
Zabawny i zaskakujący obrazkowy atlas zwierząt: ponad 600 gatunków z całego świata podzielonych na 40 zwariowanych rodzin. Giganci i liliputy. Uwodziciele i samotnicy. Truciciele i wyklęci. Mistrzowie kamuflażu i gladiatorzy. Specjaliści od architektury i nocne marki. Błękitni, szmaragdowi, cytrynowi, różowiutcy, pręgowani.
Autor: Adrienne Barman
Ilustracje: Maciej Byliniak
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 216
Rekomendacja wiekowa:





Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
Aby podzielić się swoją opinią musisz być zalogowany.