noro 1.jpg
  • promocja

NORO-1. Przygody nieziemskiego przyjaciela

Historia Noro1 i Artura to fascynującą podróż przez zakamarki uczuć i społecznych relacji. Książka została napisana z myślą o dzieciach z zespołem Aspergera oraz wszystkich ciekawych świata czytelnikach. 

Autorka: Joanna Pstrągowska
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 72
Rekomendacja wiekowa: 

 

Cena: 35,11 zł 39,90 zł 35.11
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

Opis

NORO-1. Przygody nieziemskiego przyjaciela

Bajka edukacyjna o relacjach społecznych i emocjach

Czy czasem zastanawiasz się, skąd w nas tyle uczuć? Czemu wybuchamy złością, płaczemy z tęsknoty, milczymy odczuwając smutek? I jak to jest, że umiemy się witać, wiemy w jaki sposób komuś podziękować, w jakiej sytuacji przybić piątkę i kiedy unieść kciuk w górę? Skąd te gesty i czy w ogóle są nam potrzebne? Jak poznać, że kogoś właśnie uraziliśmy? Jak odczytać sygnały wskazujące, że ktoś nas lubi? Może bez tego wszystkiego świat byłby łatwiejszy? Myślę, że historia o pozaziemskim robocie pomoże znaleźć odpowiedź na wiele z tych pytań.

Noro1 przybył na Ziemię zupełnie przypadkiem. Początkowo nie rozumiał, jak ludzie mogą przekazywać sobie tyle informacji za pomocą gestów, uczuć, spojrzeń. Powodowało to nieporozumienia i zabawne sytuacje. Jednak im dłużej poznawał świat razem ze swoim ośmioletnim przyjacielem Arturem, tym lepiej rozumiał że to, co ludzie odczuwają, jest naprawdę ważne.

Książka została napisana z myślą o dzieciach z zespołem Aspergera oraz wszystkich ciekawych świata czytelnikach. Mam nadzieję, że historia Noro1 i Artura będzie dla Ciebie fascynującą podróżą przez zakamarki uczuć i społecznych relacji.

Fajne książki dla dzieci i młodzieży:

[product id="15051, 17499, 16396, 17868, 17141, 17498, 18063, 16584, 16722" slider="true"]

Ważne książki dla rodziców:

[product category_id="419" slider="true"]

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium