Złap bakcyl czytania z serią CZYTAM SOBIE 0
Złap bakcyl czytania z serią CZYTAM SOBIE

„Czytam sobie” to trzypoziomowy program wspierania nauki czytania dla dzieci. Bo radość czytania to bakcyl, którym naprawdę warto się zarazić! 

Świetne jest to, że na wszystkich poziomach można kupić zarówno literacką beletrystykę, jak i literaturę faktu. Dlatego każdy może wybrać to, co naprawdę go interesuje i co wciągnie go w czytanie.

Poznaj nowości znanej i cenionej nie tylko przez dzieci serii:

[product id="21404, 21403"] 

[product id="21406, 21405"] 

[product id="21408, 21407"]

„Składam Słowa”

Od 150 do 200 wyrazów w tekście, 23 podstawowe litery. Tekst jest tak napisany, że nie ma w sobie liter ze znakami diakrytycznymi oraz dwuznaków, bo są zbyt trudne na początek. Książki zawierają także ćwiczenia głoskowania.

 [product id="21455"] 

[product search="czytam sobie. poziom 1" limit="16" slider="true" onlyAvailable="true"]

Świat dłuższych zdań oraz dialogów

Książeczki z drugiego poziomu serii Czytam sobie. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a dzięki zamieszczonym obok tekstu ramkom dzieci mogą ćwiczyć sylabizowanie. Teksty na tym poziomie składają się z 800-900 wyrazów, 23 podstawowych głosek oraz "h"; występują w nich również zdania złożone. Forma książek w serii Czytam sobie jest konsultowana z czołowymi metodykami, dzięki czemu są one doskonałym narzędziem wspomagającym naukę czytania w domu.

[product search="czytam sobie. poziom 2" limit="16" slider="true" onlyAvailable="true"]

„Połykam Strony”

Od 2500 do 2800 wyrazów w tekście, użyte zostały już wszystkie litery, zdania są dłuższe i bardziej złożone, a na końcu zamieszczono alfabetyczny słownik trudnych wyrazów.

[product search="czytam sobie. poziom 3" limit="16" slider="true" onlyAvailable="true"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium