Taka ładna dziewczynka i tak brzydko mówi!

0
Taka ładna dziewczynka i tak brzydko mówi!

Będziemy mówić i krzyczeć, będziemy zadawać trudne pytania, będziemy słuchać mądrych kobiet i czytać mądre książki. W trosce o nas, nasze rodziny i nasze dzieci. Jesteśmy z Wami na ulicach. Publikujemy na Facebooku nasz głos. Podsyłamy Wam ważne, wspierające, mądre książki. Dołączysz? 

Ciało kobiety, mądrość kobiety - Międzynarodowy bestseller – biblia kobiecego zdrowia. Dr Northrup ma do każdej kobiety prośbę: pamiętaj, że jesteś całością. Składasz się z ciała, ducha i umysłu, które nie są od siebie oddzielone.

[product id="21844"] 

Rozwój seksualny dzieci - Pierwszy całościowy poradnik o rozwoju seksualnym dzieci 0—18 lat. Książka, która pomoże Ci świadomie wspierać kształtującą się seksualność dziecka.

[product id="15021"] 

Biblia waginy - Doktor Jen Gunter znawczyni kobiecego zdrowia i popularna lekarka, przychodzi z odsieczą i daje kobietom rzetelną wiedzę. Tyle ważnych pytań, a wokół mnóstwo niesprawdzonych informacji. Ginekolożka położniczka obnaża mity i podaje fakty poparte najnowszymi badaniami naukowymi na temat kobiecej anatomii, zdrowia i seksualności. 

[product id="20881"] 

Dziewczyny do boju! Poradnik młodej aktywistki - Jeżeli naprawdę denerwuje Cię niesprawiedliwość społeczna, politycy, którzy zmieniają kraj, myśląc jedynie o swoich pieniądzach i interesie partyjnym czy publiczne naznaczanie kolejnych grup społecznych w imię zaspokojenia najgorszych instynktów ludzi czerpiących energię z nienawiści – ta książka jest dla Ciebie!

[product id="22043"] 

Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy - Poznajcie niesamowite historie dziewczyn, które nie uznawały słowa „niemożliwe”! A Ty możesz być jak one.

[product id="16069"] 

Mali WIELCY. Maria Skłodowska-Curie - Poznaj historię Marii Skłodowskiej-Curie! Mała Maria była bystrą dziewczynką i bardzo chciała się uczyć. Nie pozwolono jej studiować na polskim uniwersytecie, ponieważ była kobietą. Nie przeszkodziło to Marii zostać naukowczynią, a jej wybitne osiągnięcia zyskały uznanie na całym świecie i do dziś są wykorzystywane w medycynie.

[product id="21814"] 

Historie dla dziewczyn i chłopców, którzy chcą uratować świat - Co łączy gwiazdy filmowe Emmę Watson i Leonarda DiCaprio, laureatkę Pokojowej Nagrody Nobla Wangari Maathai, wielokrotnie nagradzanego fotografa Sabastião Salgado, zdeterminowaną szwedzką aktywistkę Gretę Thunberg i lokalnych aktywistów w rozmaitych rejonach świata? Miłość do Ziemi i poczucie wspólnoty ze wszystkimi istotami każą podjąć w codziennym działaniu misję walki o ochronę środowiska. 

[product id="21878"] 

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. Tom 2 - Kolejna odsłona popularnej na całym świecie książki dla dzieci o kobietach - odważnych, mądrych i silnych. Porcja stu wspaniałych biografii artystek, sportsmenek, królowych, dziennikarek i działaczek.

[product id="15454"] 

Żeby umarło przede mną. Opowieści matek niepełnosprawnych dzieci - Napisałem tę książkę, by pokazać, co ich matki przeżywają na co dzień. Bardzo rzadko słyszymy ich głos. Nikt nie jest w stanie opowiedzieć, co czuje żona porzucona przez męża z powodu wady genetycznej ich córki. Matka próbująca opanować atak szału niepełnosprawnego intelektualnie dwudziestopięciolatka. Kobieta patrząca na wijące się z bólu kilkumiesięczne niemowlę. Żegnająca dziecko w szpitalnej kostnicy. Nikt oprócz nich samych. - Jacek Hołub

[product id="22044"] 

Ciało - śmiało! Przewodnik po dojrzewaniu - Poradnik dla dziewczynek o dojrzewaniu - zmianach, jakie zachodzą w ciele oraz psychice. Dojrzewanie nie musi być trudne! Nie jesteś sama, a okres dojrzewania nie musi być stresujący.

[product id="16967"] 

Seksuolożki - Z kobietami seksuolożkami o kobiecej seksualności szczerze rozmawia Marta Szarejko, dziennikarka i publicystka. Razem ze swoimi rozmówczyniami odkrywa sekrety polskich gabinetów seksuologicznych. Zadaje pytania, na które chciałybyśmy poznać odpowiedzi, ale dotychczas nie miałyśmy kogo zapytać.

[product id="18042"] 

Seksuolożki. Nowe rozmowy - Marta Szarejko po raz kolejny zabiera nas na spotkanie z seksuolożkami. Wspólnie ze swoimi rozmówczyniami odkrywa przed nami tajemnice gabinetów seksuologicznych oraz obnaża stereotypy, w jakich uwięziona jest nasza kobiecość i seksualność.

[product id="21542"] 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium