Rodzicielstwo bliskości 0
Rodzicielstwo bliskości

Czy Rodzicielstwo Bliskości jest bardzo trudne i wymaga wielu poświęceń? Tak naprawdę rodzicielstwo oparte na przywiązaniu jest bardzo proste, bo jest naturalne. Kiedy mamy głęboką więź z naszym dzieckiem, nasze serce samo podpowiada nam najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania. - Agnieszka Stein
 

 

UŻYJ KODU RABATOWEGO: RB2020

 

Książki Wydawnictwa Natuli  

Kompendium wiedzy dla rodziców z zakresu Rodzicielstwa Bliskości

[product id="20772, 15021, 18107"]

[product id="15024, 20318, 15022, 16842"] 

Pakiety książek o naturalnym rodzicielstwie

[product id="21827, 21828, 21829, 21830"]   

 

Więź, relacja, bliskość 

Więcej książek w duchu Rodzicielstwa Bliskości

 

W głębi kontinuum - Rewolucyjna książka, która zmieniła sposób patrzenia na wychowanie dzieci i zapoczątkowała nurt rodzicielstwa bliskości.

[product id="15062"]   

Przywiązanie - Książka wyjaśnia jak relacje dziecka z osobami znaczącymi w najwcześniejszym okresie życia wpływają na jego dalsze funkcjonowanie psychiczne i społeczne.

[product id="21250"]   

Księga Rodzicielstwa Bliskości - Poradnik opisujący podstawy opieki nad dzieckiem na różnych etapach jego rozwoju, w duchu miłości i zrozumienia.

[product id="18031"]   


Dziecko z bliska. Zbuduj szczęśliwą relację - Dowiedz się, czym jest rodzicielstwo bliskości i w jaki sposób stworzyć z dzieckiem silną więź. Książka porusza tematy związane z przywiązaniem, samoregulacją emocji oraz rozwojem rodzicielskich kompetencji.

[product id="15725"]   

Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem - Odrzuca sztywne metody wychowawcze i stawia na rozwijanie relacji – opartej na szacunku, miłości i szczerej rozmowie!

[product id="15047"]   

Dialog zamiast kar - W miejsce sztywnych metod wychowawczych, autorka proponuje bliski kontakt oraz pełną akceptację. 

[product id="15050"]   

Więź daje siłę - Marzeniem wszystkich rodziców jest wychowanie dzieci na szczęśliwe, samodzielne i pewne siebie osoby, zadowolone ze swojego życia i zdolne do miłości. Książka pokazuje, że najlepszą drogą do osiągnięcia tego celu jest udana relacja rodziców z dzieckiem.

[product id="15868"]   


Mocno mnie przytul - To książka napisana w obronie dzieci, ale z ogromną sympatią dla rodziców. Stanowi mocny i pełen rzeczowych argumentów głos przeciwko teoriom samozwańczych ekspertów.

[product id="15180"]   

Świadome rodzicielstwo - Aby nawiązać bezpieczny styl przywiązania, powinniśmy zmierzyć się z własną przeszłością i poddać refleksji dotychczasowe życie.  „To najlepsza książka o rodzicielstwie, jaką znam” - Jesper Juul 

[product id="17459"]   

Porozumienie przez współpracę - Dobre rodzicielstwo to nieustanne balansowanie między tym, czego potrzebuje dziecko, a tym, czego chce rodzic. „Ross Greene przekazuje rodzicom wytyczne, które są jasne, wykonalne i z pewnością wzmocnią zarówno rodziców, jak i dzieci.” - Adele Faber

[product id="17501"]   

Babciu, Dziadku, poMocy! - Przewodnik dla dziadków po świecie Rodzicielstwa bliskości oraz Porozumienia bez Przemocy.

[product id="15141"]   

Po prostu piersią - Pomoże tobie i dziecku stworzyć udany i spełniony duet w karmieniu naturalnym.

[product id="16378"]   

Potrzebna cała wioska - Fascynująca relacja z podróży. W szczerej rozmowie - Agnieszka Stein mówi o zmianach, jakie zaszły w niej jako matce, kobiecie i specjalistce pod wpływem doświadczeń, lektur oraz spotykanych po drodze ludzi – zarówno uznanych autorytetów, jak i zwykłych rodziców.

[product id="17092"]   

Potrzeby emocjonalne dziecka - Dzieci nie potrzebują rodziców perfekcyjnych – potrzebują rodziców, którzy je szanują, słuchają ich oraz próbują je zrozumieć.

[product id="18055"]   

Rodzeństwo. Jak wspierać relację swoich dzieci - Po co dzieciom konflikty i jak im w nich towarzyszyć? Im więcej dzieci w rodzinie, tym więcej radości, ale i hałasu, skomplikowanych sytuacji oraz wyzwań. Jak poukładać relacje, aby każdy czuł się ważny i potrzebny? Co wspiera więzi między dziećmi, a co je narusza?

[product id="19938"]   

Spokojni rodzice, szczęśliwe dzieci. Bliskość zamiast krzyku - Marzycie o wychowaniu bez uciekania się do takich metod jak groźby, przekupstwa czy kary? Przełomowy poradnik dla rodziców pragnących wychować odpowiedzialne, zdolne i szczęśliwe dzieci.

[product id="17871"]   

Potga obecności - Autorzy poradnika w przystępny sposób pokazują, że kluczem do udanej relacji z dzieckiem jest tylko i aż obecność.

[product id="20366"]   

Notatki z rodzicielstwa bliskości - Notatki z rodzicielstwa bliskości to książka napisana przez rodziców i dla rodziców. Przybliżają oni swoje doświadczenia oraz dzielą się wiedzą na temat zyskujących na popularności nurtów i trendów w rodzicielstwie. Każdemu z nich poświęcony jest osobny rozdział.

[product id="21386"]   

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium