Prezentownik dla dzieci w wieku 8-12 +

0
Prezentownik dla dzieci w wieku 8-12 +

Te książki zachwycą każde dziecko powyżej 8 roku życia. Rodziców również.

 

Niezbędnik każdego chłopaka. Jak ogarnąć dojrzewanie oraz Niezbędnik każdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie – Książki, które warto kupić swoim dojrzewającym dzieciom.

 

 

[product id="19856, 19857"] 

Ciałopozytywne dorastanie – To książka o dojrzewaniu dla dziewczynek przepełniona czułością i empatią oraz gra dla chłopców i dziewczynek, która pomoże przygotować się na wyzwania związane z dojrzewaniem.

 

 [product id="22640"]

 

Self-Regulation. Szkolne wyzwania   Naucz swoje dziecko, jak sobie radzić, gdy emocje biorą górę, a wszystko wokół się zmienia.

Po ogromnym sukcesie książki Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę czas na nowe wyzwania i nowe wskazówki. Opowiadania dla dzieci i dorosłych.

 

 

  [product id="21836"] 

 

PAX – Pięknie napisana, wprost urzekająca opowieść o dorastaniu i najistotniejszych prawdach, które decydują o tym, kim jesteśmy. Dynamiczna akcja, głębokie emocje i uniwersalne tematy czynią z tej książki nowoczesną klasykę na miarę Małego Księcia.

[product id="16253"] 

 

321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 lat oraz 321 intrygujących faktów o zwierzętach – W tych niesamowitych książkach znajdziesz mnóstwo zaskakujących ciekawostek z biologii, historii, geografii, świata zwierząt i wielu innych dziedzin.

 

[product id="17486, 21639"] 

 

Wyspa mojej siostry  Wzruszająca i piękna książka ucząca szacunku i akceptacji odmienności innych ludzi. Opowieść dostała doceniona w II Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, gdzie zdobyła pierwszą nagrodę.

[product id="16361"]  

 

Superpamięć dla dzieci oraz Trening intelektu dla dzieci  Czy wiesz, że pamięć można wytrenować? My wiemy jak! W środku znajdziesz różne ćwiczenia, dzięki którym wzmocnisz pamięć, wytrenujesz spostrzegawczość i poprawisz koncentrację. Zostań supermistrzem w krainie łamigłówek!

[product id="18231, 15061"]  

 

Mindfulness dla dzieci – 30 ciekawych ćwiczeń, które poprawiają samopoczucie i pomagają zachować spokój i kontrolę. Również dzieci mogą nauczyć się uważności - bycia świadomym, co jest tu i teraz: co właśnie widzimy, słyszymy, odczuwamy i jakich doświadczamy emocji. Uważność pomaga przejąć kontrolę nad sytuacją i podjąć najlepszą decyzję w danej chwili.

[product id="20890"] 

 

Chcę być kimś  "Chcę być kimś! czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone" to jedyna seria polskich książek dla młodzieży z zakresu rozwoju osobistego. Publikacja jest jednocześnie doskonałym narzędziem dla nauczycieli i rodziców, ułatwiającym komunikację i ukazującym rozwój osobisty młodzieży.

[product id="18060, 18061, 18062"]

 

Ciało, Ewolucja, Kosmos – Spektakularna trylogia edukacyjna. Must-have biblioteczki każdego młodego człowieka.

 

[product id="17511, 22110, 17518"]

 

50 rzeczy, które musisz zrobić, zanim skończysz 13 lat  Marzysz o wielkich odkryciach i fantastycznych przygodach, ale nie wiesz, jak zacząć? Pomoże ci ten niezwykły przewodnik w formie notesu z gumką, w którym znajdziesz aż 50 misji do wykonania przed ukończeniem 13 lat.

 

  [product id="17036"] 

 

Tru – Piękne opowieści dla wrażliwych czytelników. Magiczne ilustracje Emilii Dziubak tworzą dowcipne, poetycko-malarskie historie dla dzieci.

 

 

[product id="15921, 20822"] 

 
Oczy Michaliny
 Rzeczy, które widuje Michalina, bywają niebezpieczne, zabawne, ciekawe, dziwne, piękne, brzydkie, niekiedy straszne, ale nigdy, przenigdy nie są zwyczajne. Oczywiście mowa tu o rzeczach, których inni poza nią nie dostrzegają.

[product id="22036"] 

 

Dziewczynka, która wypiła księżyc  Bestseller „New York Timesa”, nagrodzony prestiżowym Medalem Johna Newbery’ego za wybitny wkład w amerykańską literaturę dziecięcą. Od wieków mieszkańcy Protektoratu wierzą, że pobliski las zamieszkuje okrutna wiedźma, której gniew obłaskawić może tylko najmłodszy mieszkaniec osady złożony w ofierze złej czarownicy. 

[product id="19904"] 

 

Długa wędrówka – Wprowadza młodego czytelnika w wielobarwność ludzkiego życia, pokazując jego różne oblicza. Bohaterom przyjdzie zmierzyć się z całym wachlarzem uczuć - stratą, smutkiem i radością. Przystępny i oszczędny w słowach tekst dopełniają klimatyczne, nieco baśniowe ilustracje. Dzieło duetu pisarza Martina Widmarka i ilustratorki Emilii Dziubak.

[product id="16604"]  

 

Detektywi z klasztornego wzgórza  Świetny kryminał dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym!

[product id="17525"] 

 

Drzewo życzeń – Zabawna, głęboka i ciepła historia o inności i tolerancji, opowiedziana z zaskakującej perspektywy. Nominowana w plebiscycie blogerów - książka dla niedorosłych; Lokomotywa 2018 w kategorii FABUŁA.

[product id="15533"] 

W pułapce mysli dla nastolatków  Jedna z najlepszych książek samopomocowych ostatnich lat stanowi doskonałe połączenie wyników najnowszych badań z niezwykle skutecznymi i praktycznymi poradami do wykorzystania od zaraz. To wyczerpujący poradnik, który wyróżnia lekki i bezpośredni język, a zawarte w nim przykłady, wskazówki i ćwiczenia odpowiadają problemom i wyzwaniom, przed jakimi stają młodzi ludzie.

[product id="19889"] 

 

Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem – Skrzyżowanie powieści przygodowej z poradnikiem i pamiętnikiem. Bawi, wciąga, inspiruje do myślenia. A przede wszystkim dostarcza młodym czytelników konkretnych narzędzi radzenia sobie z trudnościami.

[product id="22116"] 

 

Magiczne Drzewo  Poznaj świat, w którym życzenia naprawdę się spełniają.
Niektóre są dobre, inne złe. Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy - telewizyjnym Oscarem - za wyobraźnię, mądrość i humor.

[product search="magiczne drzewo" limit="13" slider="true" onlyAvailable="true"]

 

Skąd się biorą dzieci

 

 Książki detektywistyczne dla dzieci

 


Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium