Prezentownik dla dzieci w wieku 6-8 lat

0
Prezentownik dla dzieci w wieku 6-8 lat

Książki, które najchętniej kupujecie dla swoich dzieci 6 - 8 letnich. A te, których jeszcze nie macie, idealnie nadadzą się na Dzień Dziecka i inne okazje.

 

Niegrzeczne Książeczki wydawnictwa Natuli

 

Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. 

Przygody Antoniego nie tylko zapraszają do wspólnej lektury, ale przede wszystkim do ważnych rozmów: o wrażliwości, uczuciach, niezależności i krytycznym myśleniu. Pisane z perspektywy emocjonalnej dziecka dają rodzicom wgląd w jego rozwój i unikalne widzenie świata, a także promują humanistyczne, rozumiejące podejście do potrzeb i odczuć małych ludzi.

 

Smok – Poruszająca historia odsłaniająca dorosłemu świat dziecięcych potrzeb.  

 

 

Rosół – Dowcipna opowieść, która szerzej otwiera drzwi do wewnętrznego świata dzieci.

 

 

Łobuz – Opowieść o tym, że każdy (i dziecko, i dorosły) ma prawo decydować o swoim ciele.

 

 

Błoto – Historia o tym, że dziewczynki i chłopcy mają taką samą przestrzeń do zabawy i rozwoju.

 

 [product id="22743, 22744, 22745, 22742"]

Ciałopozytywne dorastanie – To książka o dojrzewaniu dla dziewczynek przepełniona czułością i empatią oraz gra dla chłopców i dziewczynek, która pomoże przygotować się na wyzwania związane z dojrzewaniem.

 

 [product id="22640"]

 

Self-Regulation. Szkolne wyzwania   Naucz swoje dziecko, jak sobie radzić, gdy emocje biorą górę, a wszystko wokół się zmienia.

Po ogromnym sukcesie książki Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę czas na nowe wyzwania i nowe wskazówki. Opowiadania dla dzieci i dorosłych.

 

 

  [product id="21836"] 

 

Rozłożę cię na łopatki, Straszku!   To ciepła, zabawna, magiczna opowieść widziana oczami dziecka, z porządną porcją czułości, bliskości, zabawnymi dialogami i oddanymi przyjaciółmi. O odwadze, ale też o strachu. O małych i dużych marzeniach. O wspieraniu. O przyjaźni. I sile walki małych wojowników.

 

 

[product id="22410"] 

 

Niezłe ziółko – To piękna historia o szukaniu i znalezieniu tego, co jest prawdziwym dziecięcym skarbem ‒ wiary w siebie i szacunku dla innych.

 

[product id="15853"] 

 

Dzień czekolady – Opowieść o lękach, marzeniach, tęsknocie, a przede wszystkim - o miłości. Opowieść o czasie, który wszystko zmienia.

 

[product id="19939"] 

 

Self-regulation opowieści dla dzieci o tym jak działać gdy emocje biorą górę  Naucz swoje dziecko, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach! Razem z Kubą i Leną, poznajcie proste sposoby na opanowanie się, gdy emocje biorą górę.

 

[product id="17499"]  

 

Co robić, gdy się złościsz. Techniki zarządzania złością oraz Co robić, gdy się martwisz  Książki, które uczą dzieci radzenia sobie z emocjami.

 

[product id="17141, 17498"]  

 

Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych  Bajki-pomagajki to niezwykłe historie, które wspierają i dają poczucie bezpieczeństwa, zawierają wiele praktycznych wskazówek, opowiadają mądrze o świecie dziecięcych emocji i konkretnych problemach, z którymi dzieci się borykają.

 

[product id="15034"] 

 

Moja supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness oraz Uważność i spokój żabki  Zabawy dla dzieci które uczą kontaktu z samym sobą oraz życzliwości wobec świata. Opanowanie tej sztuki to ogromny kapitał, który procentuje przez całe życie.

 

 [product id="16090, 15065"]  

 

Kapitan Nauka. Czytam i układam sylaby. Układanka sylabowa – Niezwykła układanka, która oswaja dziecko z metodą czytania sylabowego. Zabawa pozytywnie wpłynie na rozwój mowy dziecka, koncentracji i motoryki małej. Ukształtuje również poprawny kierunek czytania od lewej do prawej strony.

 

  [product id="20168"] 

 

Maja dorasta i Kacper dorasta – Książki o dojrzewaniu — niezbędniki każdej dorastającej dziewczynki i dorastającego chłopca.

[product id="17425, 15020"] 

 
Gra - Sylaby. Nauka czytania
 Skuteczna alternatywa i uzupełnienie tradycyjnych metod nauki czytania. Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki!

[product id="20392"] 

 

Dzieci z Bullerbyn  Wyjątkowe wydanie najpopularniejszej książki Astrid Lindgren: po raz pierwszy z zachwycającymi kolorowymi ilustracjami Magdaleny Kozieł-Nowak, w dużym formacie – idealne na prezent!

 

[product id="16033"] 

 

Pewność siebie. Akceptuję, co czuję  Pomoże otworzyć dziecko na świadomość swoich mocnych stron. Każdy rodzic chce, aby jego dziecko miało zdrowe poczucie własnej wartości. Nie każdy rodzic jednak wie, jak wspierać dziecko w budowaniu tej postawy. Co gorsze, często nieświadomie podkopujemy w dzieciach wiarę w siebie.

 

[product id="17484"] 

Pozostałe z serii:

[product id="17485, 21625, 21626, 17483"]

 

 

12 ważnych emocji. Polscy autorzy o tym, co czujemy - W tej książce znajdziecie teksty o: dumie, wstydzie, zazdrości, radości, strachu, bezradności, zadowoleniu, smutku, zaskoczeniu, tęsknocie, współczuciu i złości. Dzieci skaczą z radości, pękają z dumy, onieśmiela je wstyd czy strach. Każda z doświadczanych przez nie emocji jest ważna! Wszystkie warto poznać i zrozumieć. Czytajmy dzieciom tę książkę, zachęcając do rozmowy o emocjach, które codziennie przeżywają. Niech wyrosną na dorosłych, którzy potrafią sobie z nimi radzić.

[product id="20949"] 

Pozostałe z serii:

[product id="20948, 16412, 20967"]

 

Atlas kosmosu z naklejkami i plakatem - To książka dla wszystkich tych, którzy interesują się astronomią i kosmosem. Młodzi czytelnicy dowiedzą się co to jest kosmos, jakie obiekty w nim się znajdują, jakie są ich rozmiary i odległości od Ziemi. 

[product id="18288"] 

Inne z serii:

[product id="20777, 20779"]

 

Wielka księga emocji  Wspaniała wędrówka w głąb siebie i fascynująca przygoda. Gniew, strach, radość, wdzięczność, smutek… to tylko niektóre z emocji, które zostaną oswojone dzięki tej pięknej i mądrej księdze. Zapraszamy do odkrywania świata emocji.

[product id="16396"] 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium