Prezentownik dla dzieci w wieku 6-8 lat

0
Prezentownik dla dzieci w wieku 6-8 lat

Książki, które najchętniej kupujecie dla swoich dzieci 6 - 8 letnich. A te, których jeszcze nie macie, idealnie nadadzą się na mikołajki lub pod choinkę.

 

Nowości wydawnictwa Natuli. 

Niegrzeczne Książeczki - Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami?

Przygody Antoniego nie tylko zapraszają do wspólnej lektury, ale przede wszystkim do ważnych rozmów: o wrażliwości, uczuciach, niezależności i krytycznym myśleniu. Pisane z perspektywy emocjonalnej dziecka dają rodzicom wgląd w jego rozwój i unikalne widzenie świata, a także promują humanistyczne, rozumiejące podejście do potrzeb i odczuć małych ludzi.

 

Smok - Poruszająca historia odsłaniająca dorosłemu świat dziecięcych potrzeb.  

 

Rosół - Dowcipna opowieść, która szerzej otwiera drzwi do wewnętrznego świata dzieci.

[product id="22193"] 

 

Niezłe ziółko - To piękna historia o szukaniu i znalezieniu tego, co jest prawdziwym dziecięcym skarbem ‒ wiary w siebie i szacunku dla innych.

 

[product id="15853"] 

 

Dzień czekolady - Opowieść o lękach, marzeniach, tęsknocie, a przede wszystkim - o miłości. Opowieść o czasie, który wszystko zmienia.

 

[product id="19939"] 

 

Self-regulation opowieści dla dzieci o tym jak działać gdy emocje biorą górę - Naucz swoje dziecko, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach! Razem z Kubą i Leną, poznajcie proste sposoby na opanowanie się, gdy emocje biorą górę.

 

[product id="17499"]  

Książka będzie ponownie dostępna po 23 listopada 2020 roku. 

 

Co robić, gdy się złościsz. Techniki zarządzania złością oraz Co robić, gdy się martwisz - Książki, które uczą dzieci radzenia sobie z emocjami.

 

[product id="17141, 17498"]  

 

Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych - Bajki-pomagajki to niezwykłe historie, które wspierają i dają poczucie bezpieczeństwa, zawierają wiele praktycznych wskazówek, opowiadają mądrze o świecie dziecięcych emocji i konkretnych problemach, z którymi dzieci się borykają.

 

[product id="15034"] 

 

Moja supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness oraz Uważność i spokój żabki - Zabawy dla dzieci które uczą kontaktu z samym sobą oraz życzliwości wobec świata. Opanowanie tej sztuki to ogromny kapitał, który procentuje przez całe życie.

 

 [product id="16090, 15065"] 

 

Święta dzieci z dachów - Piękna opowieść o prawdziwej przyjaźni, magii Świąt i o tym, że każdy potrzebuje pełnego miłości miejsca na ziemi!.

 

 [product id="19944"] 

 

Kapitan Nauka. Czytam i układam sylaby. Układanka sylabowa - Niezwykła układanka, która oswaja dziecko z metodą czytania sylabowego. Zabawa pozytywnie wpłynie na rozwój mowy dziecka, koncentracji i motoryki małej. Ukształtuje również poprawny kierunek czytania od lewej do prawej strony.

 

  [product id="20168"] 

 

Maja dorasta i Kacper dorasta - Książki o dojrzewaniu — niezbędniki każdej dorastającej dziewczynki i dorastającego chłopca.

[product id="17425, 15020"] 

 
Gra - Sylaby. Nauka czytania 
- Skuteczna alternatywa i uzupełnienie tradycyjnych metod nauki czytania. Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki!

[product id="20392"] 

 

Dzieci z Bullerbyn - Wyjątkowe wydanie najpopularniejszej książki Astrid Lindgren: po raz pierwszy z zachwycającymi kolorowymi ilustracjami Magdaleny Kozieł-Nowak, w dużym formacie – idealne na prezent!

 

[product id="16033"] 

 

Pewność siebie. Akceptuję, co czuję - Pomoże otworzyć dziecko na świadomość swoich mocnych stron. Każdy rodzic chce, aby jego dziecko miało zdrowe poczucie własnej wartości. Nie każdy rodzic jednak wie, jak wspierać dziecko w budowaniu tej postawy. Co gorsze, często nieświadomie podkopujemy w dzieciach wiarę w siebie.

 

[product id="17484"] 

Pozostałe z serii:

[product id="17485, 21625, 21626, 17483"]

 

(Nie)Grzeczni? Rodzinne nieporozumienia widziane oczami dzieci w wieku 6 - 12 lat - Rodzice spadają z piedestału, czyli rówieśnicy rządzą. Jak reagować? Krytykanctwem, wyśmiewaniem i zawstydzaniem można jedynie pogłębić przepaść między światem dziecka i rodziców. By ją choć częściowo zasypać, trzeba pozostać blisko, być zawsze gotowym do wysłuchania, zrozumienia i wczucia się w sytuację rosnącego człowieka.

 

[product id="20324"] 

 

12 ważnych emocji. Polscy autorzy o tym, co czujemy - W tej książce znajdziecie teksty o: dumie, wstydzie, zazdrości, radości, strachu, bezradności, zadowoleniu, smutku, zaskoczeniu, tęsknocie, współczuciu i złości. Dzieci skaczą z radości, pękają z dumy, onieśmiela je wstyd czy strach. Każda z doświadczanych przez nie emocji jest ważna! Wszystkie warto poznać i zrozumieć. Czytajmy dzieciom tę książkę, zachęcając do rozmowy o emocjach, które codziennie przeżywają. Niech wyrosną na dorosłych, którzy potrafią sobie z nimi radzić.

[product id="20949"] 

Pozostałe z serii:

[product id="20948, 16412, 20967"]

 

Atlas kosmosu z naklejkami i plakatem - To książka dla wszystkich tych, którzy interesują się astronomią i kosmosem. Młodzi czytelnicy dowiedzą się co to jest kosmos, jakie obiekty w nim się znajdują, jakie są ich rozmiary i odległości od Ziemi. 

[product id="18288"] 

Inne z serii:

[product id="20777, 20779"]

 

Wielka księga emocji - Wspaniała wędrówka w głąb siebie i fascynująca przygoda. Gniew, strach, radość, wdzięczność, smutek… to tylko niektóre z emocji, które zostaną oswojone dzięki tej pięknej i mądrej księdze. Zapraszamy do odkrywania świata emocji.

[product id="16396"] 

Polecamy zabawki

[product category_id="224" limit="50" slider="true" onlyAvailable="true"]

Magiczne drzewo

 

 Najpiękniejsze książki świąteczne

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium