Prezentownik dla dzieci w wieku 4-6 lat

0
Prezentownik dla dzieci w wieku 4-6 lat

 

Święta – Świąteczna część w serii Niegrzeczne Książeczki. Prezent idealny dla każdego przedszkolaka.

Antek nie rozumie, co dorośli mają na myśli. Przez to nie chce napisać listu do Mikołaja – boi się, że nie dostanie żadnego prezentu. Książka o tym, że nie warto dzielić dzieci na grzeczne i niegrzeczne. 


[product id="23112, 23262"]

[product id="22028, 22184, 22277, 22742, 22979"]

Wierszyki bliskościowe – Wyczekiwana przez Was druga część bestsellerowych Wierszyków paluszkowych. Zarówno dla maluszka jak i przedszkolaka.

"Dzieci potrzebują bliskości. Jest ona niezbędna tak samo jak oddychanie czy jedzenie, ponieważ dzięki niej tworzy się więź! Bliskość z rodzicem wpływa na zdrowy rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny. Wierszyki bliskościowe pomagają nakarmić dzieci (a przy okazji nas samych) czułym kontaktem fizycznym i miłością. Bliskość uszczęśliwia – dzieci i dorosłych (...) – Ewa Tyralik-Kulpa – trenerka empatycznej komunikacji, autorka książki Uwaga! Złość.


[product id="23132, 22977, 23295"]

 

Miłość   Wzruszający i piękny picturebook, który może być doskonałym pretekstem do rozmowy z dzieckiem o miłości, bliskości, ale i rozłące.

 

[product id="22245"] 

Mój tato tańczy – Niezwykła opowieść o relacji córki i ojca. Odkryj z dzieckiem jak radzić sobie z emocjami poprzez ruch, zabawę, dystans i poczucie humoru.

 

 [product id="22646"]

Rozłożę cię na łopatki, Straszku! – Zanim Mela, Tutuji i Żuzu to zrobią, nauczą się kilku rzeczy. Przede wszystkim o sobie. Przekonają się, że są odważniejsi, niż im się wydaje!

 

 

 

 [product id="22410"]

 

Rozłożę cię na łopatki, Straszku!   To ciepła, zabawna, magiczna opowieść widziana oczami dziecka, z porządną porcją czułości, bliskości, zabawnymi dialogami i oddanymi przyjaciółmi. O odwadze, ale też o strachu. O małych i dużych marzeniach. O wspieraniu. O przyjaźni. I sile walki małych wojowników.

 

 

[product id="22410"] 

Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też   Ty też jesteś unikalny, wiesz? Każdy z nas jest. Takiego drugiego Ciebie nie ma nigdzie na świecie. Dlatego jesteś jedyny i niepowtarzalny. Co nie znaczy, że idealny. Masz zalety i wady. Każdy z nas je ma. To one nas budują. One sprawiają, że jesteśmy wartościowi tacy, jacy jesteśmy. 

[product id="21415"] 

 

Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych – Antologia pięknych i mądrych bajek dla dzieci, poradnik dla rodziców, a przede wszystkim świetny sposób na wspólne spędzenie czasu! Bajki-pomagajki to niezwykłe historie, które wspierają i dają poczucie bezpieczeństwa, zawierają wiele praktycznych wskazówek, opowiadają mądrze o świecie dziecięcych emocji i konkretnych problemach, z którymi dzieci się borykają.

 


 

[product id="15034"] 

 

Self-Regulation. Szkolne wyzwania – Po ogromnym sukcesie książki Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę czas na nowe wyzwania i nowe wskazówki. Opowiadania dla dzieci i dorosłych.

 

[product id="21836"] 

 

Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci  Zbiór pięknie zilustrowanych historii umożliwiających dzieciom wejście w stan głębokiego relaksu, wraz z instrukcją przeprowadzania relaksacji i propozycjami ich modyfikacji w zależności od indywidualnych potrzeb.  Przy dłuższym stosowaniu wzmocnią koncentrację uwagi, rozwiną wyobraźnię, zredukują lęki i poprawią relacje w grupie i w domu.

 

[product id="20515"]  

 

Kapitan Nauka. Czytam i układam sylaby. Układanka sylabowa oraz Kapitan Nauka. Czytam i układam słowa. Układanka literowa  Proste i efektywne gry, które zmienią wyzwanie, jakim jest nauka czytania, w świetną zabawę.

[product id="20168, 20169"]  

 

Nauka czytania , Nauka liczenia i Gra - Sylaby. Nauka czytania – Nauka czytania i liczenia jeszcze nigdy nie były tak proste!

 

[product id="17049, 16065, 20392"] 

 

Jak tata pokazał mi wszechświat Jak mama została Indianką – Przepełnione łagodnym humorem i ciepłem książki o świecie widzianym z perspektywy dorosłych i dzieci. 

 

 [product id="15053, 15732"] 

 

PYTAKI — NieZwykła Gra Rodzinna – Poznajcie swoje emocje, marzenia i potrzeby!
To gra dla rodziny, która integruje, zachęca do rozmawiania na ważne lub mniej ważne tematy oraz zacieśnia więzi między rodzicami i dziećmi.

 

 

[product id="17434"] 

 

Wielka księga wartości. Opowiadania o szczerości, tolerancji i innych ważnych sprawach – To książka, którą można czytać bez końca. To książka, która uczy nas zrozumienia i empatii. To książka, która pokazuje, jak żyć.

 

 

[product id="16953"] 

 

Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba  Magiczna opowieść dla dzieci o Niedźwiedziu, Króliku i miłości do książek, wzbogacone o wyjątkowe ilustracje Gabrieli Cichowskiej. Najnowsza książka dwójki wielokrotnie nagradzanych autorów, która powinna się znaleźć na półce każdego młodego wielbiciela literatury.

 

  

[product id="20336"] 

 

Basia. Bajki na dobranoc i Basia i bałagan – Poznaj bajki idealne do wspólnego czytania z Twoim przedszkolakiem przed snem i nie tylko. 

 
 
[product id="17897"] 

 


Co mi powiedział tata
 , Moja młodsza siostra i Przyjaźń  Przepięknie wydana i mądra seria o miłości i przyjaźni.

[product id="15058, 15067, 17127"] 

 

Bose stópki. Joga dla dzieci. Ćwiczenia z jogi, oddychania i odpoczynku  Bajkowe opowieści, które zachęcą dzieci do zabaw ruchowych, oddechowych i relaksacyjnych. Elementy jogi wprowadzone do dziecięcych zabaw wspomogą harmonijny rozwój i uważność najmłodszych.

 

[product id="17028"] 

 

Dobranocka dla Batmana. Czytam sobie. Poziom 1  Pozwoli każdemu małemu czytelnikowi poczuć się jak prawdziwy bohater. Zabawna historia napisana przez Marcelego Szpaka sprawi, że nauka czytania pochłonie Twoje dziecko bez reszty.

 

[product id="18204"] 

 

Kapitan nauka. Gra rodzinna Kalambury  Proste zasady, dynamiczne rozgrywki i różnorodne hasła z pewnością przypadną do gustu graczom w różnym wieku. Wspólna zabawa i rywalizacja rozwinie kreatywność i pobudzi wyobraźnię. Grę możecie również wykorzystać do nauki i zgadywać hasła w innych językach.

 

[product id="20164"] 

 

Złość i smok Lubomił  Zastanawiasz się, jak reagować, gdy dziecko się złości? Po pierwsze warto uświadomić sobie, że złość jest naturalną emocją i każdy ma prawo do jej wyrażania. Istnieje też wiele sposobów na radzenie sobie z tym uczuciem.

 

[product id="15049"] 

 

Wielka księga supermocy  Inspirujący zbiór pięknie ilustrowanych talentów, które pozwolą zastanowić się dziecku nad własną tożsamością, kompetencjami oraz umiejętnościami, które chciałoby rozwijać.

 

[product id="20469"]

Prezenty od NATULI   Zestawy książek 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium