Prezentownik dla dzieci w wieku 4-6 lat

0
Prezentownik dla dzieci w wieku 2-4 lata

 

Ulubione książki i gry przedszkolaków. Prezent idealny.

 

 

Nowości wydawnictwa Natuli

Niegrzeczne Książeczki - Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami?

Przygody Antoniego nie tylko zapraszają do wspólnej lektury, ale przede wszystkim do ważnych rozmów: o wrażliwości, uczuciach, niezależności i krytycznym myśleniu. Pisane z perspektywy emocjonalnej dziecka dają rodzicom wgląd w jego rozwój i unikalne widzenie świata, a także promują humanistyczne, rozumiejące podejście do potrzeb i odczuć małych ludzi.

 

Smok - Poruszająca historia odsłaniająca dorosłemu świat dziecięcych potrzeb.  

 

Rosół - Dowcipna opowieść, która szerzej otwiera drzwi do wewnętrznego świata dzieci.

[product id="22193"] 

 

Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też -  Ty też jesteś unikalny, wiesz? Każdy z nas jest. Takiego drugiego Ciebie nie ma nigdzie na świecie. Dlatego jesteś jedyny i niepowtarzalny. Co nie znaczy, że idealny. Masz zalety i wady. Każdy z nas je ma. To one nas budują. One sprawiają, że jesteśmy wartościowi tacy, jacy jesteśmy. 

[product id="21415"] 

 

 

Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych - Antologia pięknych i mądrych bajek dla dzieci, poradnik dla rodziców, a przede wszystkim świetny sposób na wspólne spędzenie czasu! Bajki-pomagajki to niezwykłe historie, które wspierają i dają poczucie bezpieczeństwa, zawierają wiele praktycznych wskazówek, opowiadają mądrze o świecie dziecięcych emocji i konkretnych problemach, z którymi dzieci się borykają.


 

[product id="15034"] 

 

Self-Regulation. Szkolne wyzwania - Po ogromnym sukcesie książki Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę czas na nowe wyzwania i nowe wskazówki. Opowiadania dla dzieci i dorosłych.

[product id="21836"] 

 

Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci - Zbiór pięknie zilustrowanych historii umożliwiających dzieciom wejście w stan głębokiego relaksu, wraz z instrukcją przeprowadzania relaksacji i propozycjami ich modyfikacji w zależności od indywidualnych potrzeb.  Przy dłuższym stosowaniu wzmocnią koncentrację uwagi, rozwiną wyobraźnię, zredukują lęki i poprawią relacje w grupie i w domu.

 

[product id="20515"]  

 

Kapitan Nauka. Czytam i układam sylaby. Układanka sylabowa oraz Kapitan Nauka. Czytam i układam słowa. Układanka literowa - Proste i efektywne gry, które zmienią wyzwanie, jakim jest nauka czytania, w świetną zabawę.

[product id="20168, 20169"]  

 

Nauka czytania , Nauka liczenia i Gra - Sylaby. Nauka czytania - Nauka czytania i liczenia jeszcze nigdy nie były tak proste!

 

[product id="17049, 16065, 20392"] 

 

Jak tata pokazał mi wszechświat i Jak mama została Indianką - Przepełnione łagodnym humorem i ciepłem książki o świecie widzianym z perspektywy dorosłych i dzieci. 

 [product id="15053, 15732"] 

 

PYTAKI — NieZwykła Gra Rodzinna - Poznajcie swoje emocje, marzenia i potrzeby!
To gra dla rodziny, która integruje, zachęca do rozmawiania na ważne lub mniej ważne tematy oraz zacieśnia więzi między rodzicami i dziećmi.

 

[product id="17434"] 

 

 

Wielka księga wartości. Opowiadania o szczerości, tolerancji i innych ważnych sprawach - To książka, którą można czytać bez końca. To książka, która uczy nas zrozumienia i empatii. To książka, która pokazuje, jak żyć.

 

[product id="16953"] 

 

Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba - Magiczna opowieść dla dzieci o Niedźwiedziu, Króliku i miłości do książek, wzbogacone o wyjątkowe ilustracje Gabrieli Cichowskiej. Najnowsza książka dwójki wielokrotnie nagradzanych autorów, która powinna się znaleźć na półce każdego młodego wielbiciela literatury.

  

[product id="20336"] 

 

Basia. Bajki na dobranoc i Basia i bałagan - Poznaj bajki idealne do wspólnego czytania z Twoim przedszkolakiem przed snem i nie tylko. 

 
 
[product id="17897"] 

 


Co mi powiedział tata
 , Moja młodsza siostra i Przyjaźń 
- Przepięknie wydana i mądra seria o miłości i przyjaźni.

[product id="15058, 15067, 17127"] 

 

Bose stópki. Joga dla dzieci. Ćwiczenia z jogi, oddychania i odpoczynku - Bajkowe opowieści, które zachęcą dzieci do zabaw ruchowych, oddechowych i relaksacyjnych. Elementy jogi wprowadzone do dziecięcych zabaw wspomogą harmonijny rozwój i uważność najmłodszych.

[product id="17028"] 

 

Dobranocka dla Batmana. Czytam sobie. Poziom 1 - Pozwoli każdemu małemu czytelnikowi poczuć się jak prawdziwy bohater. Zabawna historia napisana przez Marcelego Szpaka sprawi, że nauka czytania pochłonie Twoje dziecko bez reszty.

[product id="18204"] 

 

Kapitan nauka. Gra rodzinna Kalambury - Proste zasady, dynamiczne rozgrywki i różnorodne hasła z pewnością przypadną do gustu graczom w różnym wieku. Wspólna zabawa i rywalizacja rozwinie kreatywność i pobudzi wyobraźnię. Grę możecie również wykorzystać do nauki i zgadywać hasła w innych językach.

[product id="20164"] 

 

Złość i smok Lubomił - Zastanawiasz się, jak reagować, gdy dziecko się złości? Po pierwsze warto uświadomić sobie, że złość jest naturalną emocją i każdy ma prawo do jej wyrażania. Istnieje też wiele sposobów na radzenie sobie z tym uczuciem.

[product id="15049"] 

 

Wielka księga supermocy - Inspirujący zbiór pięknie ilustrowanych talentów, które pozwolą zastanowić się dziecku nad własną tożsamością, kompetencjami oraz umiejętnościami, które chciałoby rozwijać.

[product id="20469"] 

Polecamy zabawki

[product id="22114, 17276, 20753"]
[product category_id="224" limit="50" slider="true" onlyAvailable="true"]

Naciśnij mnie

Szewczyk Dratewka 

Książki dla 4 latka

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium