Prezentownik dla dzieci w wieku 2-4 lata

0
Prezentownik dla dzieci w wieku 2-4 lata

 

Na zbliżające się Mikołajki, na Gwiazdkę, na każdą inną okazję. Ulubione książki naszych najmłodszych czytelników.

 

 


Uważność małej żabki. Ćwiczenia uważności dla rodziców i ich maluchów -
 Ta książka uczy rodziców i dzieci świadomości ich emocji i praktyki uważności. Uczy trudnej sztuki bycia uważnym rodzicem i proponuje ćwiczenia takie jak masaże i zabawy z najmłodszymi.

[product id="21172"] 

 

Miłość - Poetycka książka o miłości matki do dziecka. Historia małego Archibalda pokazuje, że aby zostać obdarzonym uczuciem, nie trzeba spełniać żadnych warunków — wystarczy być. Tak po prostu.

 

[product id="15044"] 

 

Pucio - Ulubiona seria wszystkich dzieci. Wspiera naukę mowy.

 

[product id="20684, 20683, 18030"] 

 

Uczucia Gucia - Bestsellerowa seria historyjek, które uczą nazywania emocji i panowania nad nimi. W każdej książeczce opisano jedno uczucie. Na końcu historyjki znajdują się bardzo proste ćwiczenia, które pomogą dziecku wyciszyć się i zapanować nad emocjami.

 

[product id="17082, 17431"] 

 

Proszę mnie przytulić - Pełna humoru a zarazem wzruszająca opowieść o tym, że jeden mały, ale płynący z głębi serca gest, może zmienić bardzo wiele w życiu każdego z nas. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

 

[product id="17072"] 

 

Kiedyś - Oszczędna w słowach i wzruszająca książka o miłości macierzyńskiej, która trwa mimo upływu czasu.Ta książka to zapis wyjątkowej relacji, jaka może powstać tylko pomiędzy mamą i córką. Pełno tu miłości, bliskości oraz prawdziwej akceptacji.

 

[product id="16133"]  

 

Jaki jestem? Emocje - Pomóż dziecku poznać podstawowe uczucia: radość, smutek, wzruszenie i inne. Wspólnie oglądajcie ilustracje i rozmawiajcie o tym, co może cieszyć, co złościć, a co zaskakiwać.

[product id="18320"] 

 

 

A królik słuchał - Piękna książka o uczuciach, która pokazuje, w jaki sposób możemy radzić sobie z trudnymi emocjami i wspierać w ich przeżywaniu innych.

 

[product id="15527"] 

 

Małe zwierzęta. Akademia mądrego dziecka. Kolorowy świat - Poznaj małe zwierzęta – zajrzyj do wnętrza mrowiska i zobacz jak gąsienica przepoczwarza się w motyla. Poznaj nowe słowa i baw się książeczką!

 

[product id="21607"] 

 

Joga dla dzieci i ich dorosłych - Zawiera bogato ilustrowane, napisane w przystępny sposób wskazówki, jak wykonać podstawowe pozycje jogi oraz wprowadza w techniki oddechowe i medytacyjne. Ponad sto opisanych aktywności uczy dzieci i dorosłych komunikacji, koncentracji i empatii.

 

 

[product id="18132"] 

 

Kapitan Nauka. Gra Loteryjka Zwierzęta 2+ - Fascynujące grafiki pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zapraszają do wspólnego spędzania wolnego czasu. Ilustracje przedstawiają 36 zwierząt: mieszkańców afrykańskiej sawanny, arktycznej krainy lodu, wiosennej łąki, lasu, wiejskiego gospodarstwa, a także zwierzęta domowe.

[product id="17179"] 

 

Tosia i Julek robią siku. (Nie) tacy sami - Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu i wiedzy, autorka z wielkim wyczuciem pisze o sprawach, które rodzicom – najczęściej tym mniej doświadczonym – sprawiają trudność: Pierwszy tom o tym, jak postępować z nocnikiem.

[product id="20820"] 

 

Czy mogę się przytulić? - Książka aachwyca treścią i formą. Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? A jak czuje się żółw, którego nikt nie chce przytulić, bo ma zbyt twardą skorupę?

 

[product id="17475"] 

 

 

Feluś i Gucio poznają emocje - Podczas lektury książki mały czytelnik znajdzie się w wielu dobrze znanych sobie sytuacjach. Razem z Felusiem i Guciem nauczy się rozpoznawać, nazywać i akceptować swoje emocje. Będzie też wiedział, skąd się biorą, w jaki sposób można je wyrażać i jak sobie z nimi radzić.

 

[product id="21640"] 

 

Gąska Zuzia i Pierwsza Gwiazdka - Gąskę Zuzię pokocha każde dziecko! Święta Bożego Narodzenia bez pierwszej gwiazdki? To niemożliwe! Dzielna gąska Zuzia wyrusza w Wigilię na niebezpieczną wyprawę. Chce ściągnąć z nieba gwiazdkę na świąteczną choinkę. Książka jest dwujęzyczna: polsko-angielska.

 

[product id="21621"] 

 

PAKIET: Nowa Dobra Książeczka - Książeczki opierają się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, zostały stworzone specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 0-3 lata i uwzględniają ich specyficzne potrzeby.

 

[product id="22180"] 

Polecamy zabawki

[product id="22114, 17276, 20753"]
[product category_id="224" limit="50" slider="true" onlyAvailable="true"]

 Zaczarowana zagroda

 

 Rok w ogrodzie

 

Książeczki dla dzieci

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium