Prezentownik dla dzieci w wieku 2-4 lata

0
Prezentownik dla dzieci w wieku 2-4 lata

 

 

Święta – Świąteczna część w serii Niegrzeczne Książeczki. Prezent idealny dla każdego przedszkolaka.

Antek nie rozumie, co dorośli mają na myśli. Przez to nie chce napisać listu do Mikołaja – boi się, że nie dostanie żadnego prezentu. Książka o tym, że nie warto dzielić dzieci na grzeczne i niegrzeczne. 


[product id="23112, 23262"]

[product id="22028, 22184, 22277, 22742, 22979"]

Wierszyki bliskościowe – Wyczekiwana przez Was druga część bestsellerowych Wierszyków paluszkowych. Zarówno dla maluszka jak i przedszkolaka.

"Dzieci potrzebują bliskości. Jest ona niezbędna tak samo jak oddychanie czy jedzenie, ponieważ dzięki niej tworzy się więź! Bliskość z rodzicem wpływa na zdrowy rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny. Wierszyki bliskościowe pomagają nakarmić dzieci (a przy okazji nas samych) czułym kontaktem fizycznym i miłością. Bliskość uszczęśliwia – dzieci i dorosłych (...) – Ewa Tyralik-Kulpa – trenerka empatycznej komunikacji, autorka książki Uwaga! Złość.


[product id="23132, 22977, 23295"]

 
Uważność małej żabki. Ćwiczenia uważności dla rodziców i ich maluchów
– Ta książka uczy rodziców i dzieci świadomości ich emocji i praktyki uważności. Uczy trudnej sztuki bycia uważnym rodzicem i proponuje ćwiczenia takie jak masaże i zabawy z najmłodszymi.

[product id="21172"] 

Mój tato tańczy – Niezwykła opowieść o relacji córki i ojca. Odkryj z dzieckiem jak radzić sobie z emocjami poprzez ruch, zabawę, dystans i poczucie humoru.

 

 [product id="22646"]

Wspomagajki – Gry zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 2-4 lata. Duże karty wykonane z wysokiej jakości grubej tektury są gwarancją bezpieczeństwa.

Gra wspierającą rozwój. Łączymy świetną zabawę z wspomaganiem rozwoju dziecka. Zasady gry zostały opracowane we współpracy z psychologiem dziecięcym Ewą Sękowską – Molgą. Wspomagamy: koncentrację, pamięć, logiczne myślenie, rozwój słownictwa, koordynację wzrokowo-ruchową

Wspomagamy wieź dziecka z rodzicem, budujemy relacje rodzinne.

Gra może towarzyszyć dziecku przez kilka lat. Zestaw daje możliwość stopniowania trudności, dodawania nowych elementów i tworzenia własnych scenariuszy.

 

[product id="21833, 22182, 21834, 21835"]

 

Zasypiamy bez mamy – Matylda szybko przekonuje się, że spanie w swoim łóżku to… wielka przygoda!

 

 [product id="21512"] 

 

Miłość – Poetycka książka o miłości matki do dziecka. Historia małego Archibalda pokazuje, że aby zostać obdarzonym uczuciem, nie trzeba spełniać żadnych warunków — wystarczy być. Tak po prostu.

 

[product id="15044"] 

 

Pucio – Ulubiona seria wszystkich dzieci. Wspiera naukę mowy.

 

 

[product id="20684, 20683, 18030"] 

 

Wspomagajki – Gry wspierające rozwój. Łączą świetną zabawę ze wspomaganiem rozwoju dziecka. Zostały opracowane we współpracy z psychologiem. Wspomagamją: koncentrację, pamięć, logiczne myślenie, rozwój słownictwa, koordynację wzrokowo-ruchową, a przede wszystkim wieź dziecka z rodzicem.

 


 

[product id="22182, 21833, 21834, 21835"] 

 

Uczucia Gucia – Bestsellerowa seria historyjek, które uczą nazywania emocji i panowania nad nimi. W każdej książeczce opisano jedno uczucie. Na końcu historyjki znajdują się bardzo proste ćwiczenia, które pomogą dziecku wyciszyć się i zapanować nad emocjami.

 

[product id="17082, 17431"] 

 

Proszę mnie przytulić – Pełna humoru a zarazem wzruszająca opowieść o tym, że jeden mały, ale płynący z głębi serca gest, może zmienić bardzo wiele w życiu każdego z nas. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

 

 

[product id="17072"] 

 

Kiedyś  Oszczędna w słowach i wzruszająca książka o miłości macierzyńskiej, która trwa mimo upływu czasu.Ta książka to zapis wyjątkowej relacji, jaka może powstać tylko pomiędzy mamą i córką. Pełno tu miłości, bliskości oraz prawdziwej akceptacji.

 

[product id="16133"]  

 

Jaki jestem? Emocje  Pomóż dziecku poznać podstawowe uczucia: radość, smutek, wzruszenie i inne. Wspólnie oglądajcie ilustracje i rozmawiajcie o tym, co może cieszyć, co złościć, a co zaskakiwać.

[product id="18320"] 

 

A królik słuchał  Piękna książka o uczuciach, która pokazuje, w jaki sposób możemy radzić sobie z trudnymi emocjami i wspierać w ich przeżywaniu innych.

 

[product id="15527"] 

 

Małe zwierzęta. Akademia mądrego dziecka. Kolorowy świat  Poznaj małe zwierzęta – zajrzyj do wnętrza mrowiska i zobacz jak gąsienica przepoczwarza się w motyla. Poznaj nowe słowa i baw się książeczką!

 

[product id="21607"] 

 

Joga dla dzieci i ich dorosłych  Zawiera bogato ilustrowane, napisane w przystępny sposób wskazówki, jak wykonać podstawowe pozycje jogi oraz wprowadza w techniki oddechowe i medytacyjne. Ponad sto opisanych aktywności uczy dzieci i dorosłych komunikacji, koncentracji i empatii.

 

 

[product id="18132"] 

 

Kapitan Nauka. Gra Loteryjka Zwierzęta 2+  Fascynujące grafiki pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zapraszają do wspólnego spędzania wolnego czasu. Ilustracje przedstawiają 36 zwierząt: mieszkańców afrykańskiej sawanny, arktycznej krainy lodu, wiosennej łąki, lasu, wiejskiego gospodarstwa, a także zwierzęta domowe.

[product id="17179"] 

 

Tosia i Julek robią siku. (Nie) tacy sami – Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu i wiedzy, autorka z wielkim wyczuciem pisze o sprawach, które rodzicom – najczęściej tym mniej doświadczonym – sprawiają trudność: Pierwszy tom o tym, jak postępować z nocnikiem.

 

[product id="20820"] 

 

Czy mogę się przytulić?  Książka aachwyca treścią i formą. Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? A jak czuje się żółw, którego nikt nie chce przytulić, bo ma zbyt twardą skorupę?

 

 

[product id="17475"] 

 

Feluś i Gucio poznają emocje – Podczas lektury książki mały czytelnik znajdzie się w wielu dobrze znanych sobie sytuacjach. Razem z Felusiem i Guciem nauczy się rozpoznawać, nazywać i akceptować swoje emocje. Będzie też wiedział, skąd się biorą, w jaki sposób można je wyrażać i jak sobie z nimi radzić.

 

[product id="21640"] 

 

PAKIET: Nowa Dobra Książeczka  Książeczki opierają się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, zostały stworzone specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 0-3 lata i uwzględniają ich specyficzne potrzeby.

 [product id="22180"]

Prezenty od NATULI   Zestawy książek 

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium