Mamo, jesteś ważna

0
Mamo, jesteś ważna

 

Mamo! Te książki wybraliśmy z myślą o Tobie!

 

Nowość Wydawnictwa Natuli

Pielęgnacja naturalna - Harmonijna i pełna szacunku pielęgnacja ciała to jeden z filarów holistycznego dbania o zdrowie. Oto kompendium wiedzy o sposobach na naturalne, świadome i pełne szacunku wspieranie własnego zdrowia oraz dobrostanu.

[product id="21799"] 

Pakiety książek

Pakiet Zrelaksowana KobietaPakiet Mądra KobietaPakiet Mamo jesteś ważna 

[product id="21950, 21949, 21951"] 

Książki Brene Brown - 

Jej przełomowe osiągnięcia badawcze zostały przedstawione przez amerykańską sieć telewizyjną oraz stanowią temat dwóch wystąpień transmitowanych przez Ted.com.

Odwaga w przywództwie. Cztery kompetencje prawdziwego lidera - Co robić, aby kształtować odważniejszych, śmielszych liderów i jak zaszczepić odwagę w kulturze organizacji? Jak budować środowiska pracy, które sprzyjają poczuciu przynależności i twórczej swobody wśród pracowników?

Z wielką odwagą - Brown wyjaśnia, w jaki sposób wrażliwość stanowi sedno trudnych emocji, takich jak lęk, żal i rozczarowanie, a jednocześnie jest miejscem narodzin miłości, uczucia przynależności, radości, empatii, innowacji i kreatywności. 

Rosnąc w siłę - Co wspólnego mają ze sobą osoby żyjące w trwałych, pełnych miłości związkach, liderzy pielęgnujący kreatywność podwładnych, artyści dbający o innowacyjność i duchowni prowadzący ludzi poprzez wiarę i tajemnicę? Odpowiedź była jednoznaczna: wszyscy oni doceniają siłę emocji i nie boją się dyskomfortu.

[product id="19827, 15144, 20935"] 

Pielęgnacja duszy i ciała

Ciało kobiety, mądrość kobietyEkscytująca podróż przez kobiecość w wymiarze fizycznym i duchowym. Książka, która na zawsze zmieni twoje życie, sprawiając, że inaczej spojrzysz na swoje ciało i zrozumiesz zachodzące w nim procesy, a także poczujesz przepływającą przez ciebie energię oraz odmienisz swoje relacje z samą sobą i ze swoim otoczeniem. Jesteś całością: ty, twoje ciało, twój duch. Poznaj siebie i zadbaj o swoje zdrowie.

[product id="21844"] 

Kobieta w wewnętrznej podróży - Ta książka zabierze cię w metaforyczną podróż. Może najważniejszą, jaką odbędziesz w życiu. Będzie to bowiem podróż rozwojowa do lepszej, bardziej świadomej przyszłości, na której końcu czekać będzie Twoje nowe JA.

[product id="21630"] 

Trening relaksacji. Jak uwolnić się od stresu, lęku i depresji - Publikacja zawiera ponad 170 ćwiczeń, które poprawiają samopoczucie fizyczne i psychiczne. Wykonywanie ich pozwoli wyciszyć umysł oraz doświadczyć błogiego stanu odprężenia i rozluźnienia.

[product id="15183"] 

Mama w sam raz. Jak wrzucić na luz i być w końcu szczęśliwą mamą - Porzuć gonitwę za ideałem i zostań wystarczająco dobrą mamą. Macierzyństwo bez lukru, ale i bez dziegciu. To poradnik dla mam, które pragną czuć się spełnione. 

[product id="17097"] 

Lody na śniadanie - Ośmiel się marzyć, śmiać do utraty tchu i tańczyć w sklepowych alejkach. Pamiętaj o terminowym płaceniu rachunków, ale miej też odwagę wykrzyczeć, kiedy coś jest naprawdę super. Odkryj na nowo, jak to jest być dumną ze swoich obsesji, jak ważna jest przygoda, dlaczego sen to luksus, na który powinnaś sobie pozwolić, i jak, do cholery, zwolnić.

[product id="21770"] 

Potęga niedoskonałości - Czy zaakceptowanie własnej niedoskonałości, niepełności i przemijania może być kluczem do spokojnego życia i szczęścia? Ta książka uczy nas, jak życie, które być może niedoskonałe, może być spełniające i pełne harmonii.

[product id="20376"] 

Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku - Ile to już razy powtarzałaś, że chciałabyś być bardziej pewna siebie? To życzenie samo się nie spełni. Bo nic się nie zmieni bez twojego udziału! Ludzie, którzy mają silne poczucie własnej wartości, w pozytywny sposób myślą o sobie i o innych. Są optymistami i otwarcie wyrażają swoje myśli i potrzeby. Nie boją się szczerości i krytyki. Cieszą się lepszym zdrowiem – zarówno psychicznym, jak i fizycznym.

[product id="21409"] 

Mówili, że jestem zbyt wrażliwa - Rozwinięta wrażliwość może być darem, jeśli tylko pozwolisz jej dojść do głosu. Poznaj więc wszystkie strategie pozwalające jak najlepiej z nią żyć, a będziesz cieszyć się jej owocami we wszystkich kolorach tęczy! Książka polecana dla wysoko wrażliwych osób!

[product id="20213"] 

Sztuka kobiecości - Zbiór rozmów dziennikarki Anety Borowiec z seksuolożką i ginekolożką dr Beatą Wróbel. Książka z jednej strony z pewną dozą poczucia humoru z drugiej z pełną powagą opowiada o tym wszystkim, co się na kobiecość składa.

[product id="20343"] 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium