Kalendarz adwentowy – w oczekiwaniu na święta

0
Kalendarz adwentowy – w oczekiwaniu na święta

 

Najpiękniejsze zimowe opowieści, po jednej na każdy dzień grudnia, w oczekiwaniu na najbardziej magiczny dzień w roku.  

[product id="23114"] 

 

 NOWOŚĆ

 

Zagadka złodzieja świąt - Detektywistyczna opowieść w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii!

[product id="23266"]  

Jak ratowaliśmy Wigilię - Najnowsza książka świąteczna od Zakamarków! Pełna świątecznych tradycji opowieść w 25 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Bożego Narodzenia! Plus epilog w rozdziale styczniowym. Tim i jego koleżanka Esme muszą stanąć na głowie, by uratować Wigilię.

[product id="22104"]  

 Grudniowy gość - Przepiękna zimowa opowieść w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii! Polecamy szczególnie do czytania pod kocykiem i z kubkiem gorącej czekolady w ręku! 

[product id="20122"]  

Święta dzieci z dachów - Pełna tajemnic ilustrowana opowieść w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii! Piękna opowieść o prawdziwej przyjaźni, magii Świąt i o tym, że każdy potrzebuje pełnego miłości miejsca na ziemi!

[product id="19944"]

Prezent dla Cebulki - Cebulka w prezencie chciałby dostać tylko dwie rzeczy - rower oraz... własnego Tatę. Historia dla dzieci o miłości, rodzinie i poszukiwaniu sposobów na spełnienie swoich marzeń.

[product id="16178"] 

Hurra, są Święta! - Zabawna, filozofująca opowieść w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii!

[product id="16140"] 

Kosmiczne święta - Książka o kosmicznej przyjaźni ufoludka i dziewczynki. 24 rozdziały do czytania w każdy grudniowy wieczór.

[product id="15563"] 

Wierzcie w Mikołaja! - Bożonarodzeniowa opowieść z dreszczykiem w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii! Świetnie budowane przez Lottę Olsson napięcie i wyjątkowe ilustracje Benjamina Chauda sprawiają, że książkę czyta się z wypiekami na twarzy.

[product id="16231"] 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium