Kolekcje

Okulary Real Kids Shades

Okulary Real Kids Shades

Real Kids Shades to bezpieczne, wygodne i stylowe okulary przeciwsłoneczne dla dzieci. Skutecznie pochłaniają promieniowanie UV, mają nietłukące się szkła i elastyczne oprawki.

Warto przyzwyczajać dzieci od najmłodszych lat do okularów przeciwsłonecznych i wyrabiać w nich zdrowe nawyki!

Breeze – 4+, 7+

Seria Breeze to typowo dziewczęcy model, z dużymi szkłami, w różnych wersjach kolorystycznych. Okulary Real Kids Shades z serii Breeze dostępne są w różnych rozmiarach dla dziewczynek w wieku 4 – 10 lat.

Bolt 4+, 7+

Na rowerze, na plaży, w wodzie i na śniegu – seria Bolt to ochrona oczu w sportowym stylu dla aktywnych maluchów. Okulary Real Kids Shades z serii Bolt w sportowy styl dostępne są w różnych rozmiarach dla dzieci w wieku 4 – 10 lat.

Sky 4+, 7+

Okulary przeciwsłoneczne z serii Sky dla dzieci stylizowane na okulary pilota. Genialny, prosty design i jeszcze bardziej genialne zauszniki, odporne na zgniatanie i wyginanie. Do tego lustrzane szkła, które posłużą dzieciom w wieku 2-10 lat.

Explorer 0+, 2+, 4+

Okulary serii Explorer to styl, jakość i ochrona oczu na najwyższym poziomie. Przeznaczone są dla dzieci z różnych grup wiekowych, wyróżniają się elastycznym, wygodnym i dopinanym paskiem, który gwarantuje pewne mocowanie okularów na głowie dziecka. Okulary Real Kids Shades z serii Explorer dostępne są w różnych rozmiarach dla dzieci w wieku 0 – 7 lat.

My first shades 0+

Model My first shades to okularki dla dzieci poniżej 1. roku życia. Maksymalna ochrona, wygoda i bezpieczeństwo, a także warta zachodu sztuka oswajania z okularami przeciwsłonecznymi od najmłodszych lat.
Okulary My first shades zostały zaprojektowane dla zapewnia maksymalnej wygody – anatomiczny kształt oprawek został opracowany specjalnie dla dzieci w wieku 0-2 lata (obwód głowy: 44,5 – 51 cm). Model posiada elastyczną neoprenową opaskę z możliwością niezależnej regulacji lewej i prawej strony. Dodatkowo wzorki (w wybranych wersjach kolorystycznych) naniesione są w trwały nieścieralny sposób.

Discover

Okulary serii Discover łączą najlepsze cechy okularów Real Kids Shades czyniąc ten model jednym z najbardziej uniwersalnych w całej kolekcji. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz klasycznemu acz nowoczesnemu kształtowi, doskonale pasują zarówno do casualowej kreacji jak i stroju narciarskiego. Model Discover zaopatrzony został w podgumowane zauszniki, dzięki którym okulary pozostają na miejscu i wyglądają tak fajnie! Okulary Real Kids Shades z serii Discover dostępne są w różnych rozmiarach dla dzieci w wieku 2-10 lat.

Real Kids Shades – Switch

Najmłodsi pokochają okulary Switch za odrobinę magii. Ich oprawki reagują na promieniowanie: kolor staje się tym wyrazistszy, im intensywniej świeci słońce. Rodzice za to docenią inne zalety tego stylowego produktu: bezpieczeństwo, nietoksyczność i wytrzymałość.

Okulary Switch są dostępne w czterech wersjach kolorystycznych i w różnych rozmiarach dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat. (7+)

12 thoughts on “Okulary Real Kids Shades

 1. Ania pisze:

  Witam Czy nadal mają Państwo siedzibę w Gliwicach?

 2. Ania pisze:

  Czy są modele dla chłopców? Nie mogę znaleźć.

 3. Elżbieta Hadała pisze:

  Dzień dobry.

  jaki rozmiar okularów wybrać kidy dziecko 3,5 letnie ma 50 cm obwód głowy?
  drugie dziecko 7,5 letnie ma 54 cm obwód?

 4. Kasia pisze:

  Witam,Gdzie można je obejrzeć w Warszawa/Radom?

 5. Joanna pisze:

  Witam gdzie stacjonarne można obejrzeć okulary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *