Kolekcje, Książka

Mizielińscy – poznaj książki dla dzieci ciekawych świata

Mizielińscy i ich książki

Aleksandra i Daniel Mizielińscy to jedne z najjaśniejszych gwiazd polskiej sztuki ilustratorskiej. Małżeństwo ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, a ich książki są światowymi bestsellerami. Mizielińskich oglądają dzieci w Japonii, w USA, w Wielkiej Brytanii, Chinach i Korei Południowej.

Książki tego duetu to nie tylko barwne ilustracje, ale także konkretna dawka wiedzy, przekazanej w ciekawy sposób. Można je przeglądać godzinami i za każdym razem odkrywać nowe elementy. To idealne lektury dla dociekliwych i ciekawych świata dzieci. Poniżej znajdziecie zestawienie najpopularniejszych książek autorstwa Mizielińskich.

Mapy

„Mapy” to największy sukces polskiej książki dla dzieci ostatnich lat. Do tej pory zostały przetłumaczone na blisko 30 języków i sprzedały w ponad 3 milionach egzemplarzy! Mapy zdobyły także mnóstwo prestiżowych nagród. A ponadto zostały zaliczone do 100 najlepszych książek w historii literatury dla dzieci.

NOWOŚĆ! 

„Mapy. Edycja fioletowa” to nowe, rozszerzone wydanie bestsellerowego atlasu, który podbił świat. Zawiera mapy 66 krajów – o 24 więcej niż edycja niebieska i o 8 więcej niż edycja pomarańczowa.

„Mapy” zabiorą was w niezwykłą podróż dookoła Ziemi. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku. W Anglii zagracie w krykieta, w Indiach poćwiczycie jogę, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii – noc polarna, a na Madagaskarze – ogromny baobab.

Rabat
Zamknij

Mapy

64.90  57.11 

MAPY. Edycja fioletowa

89.90  79.11 

MAPY, których nie masz

44.90  39.51 

Pod ziemią, pod wodą

„Pod ziemią, pod wodą” to wielkoformatowa dwustronna księga pełna informacji o najbardziej interesujących tajemnicach ukrytych pod powierzchnią ziemi i pod wodą. Książka jest pomyślana w ten sposób, że kolejne rozkładówki prowadzą czytelnika coraz bardziej w głąb naszej planety aż do jądra Ziemi. Każda rozkładówka pełna jest wielkich ilustracji i szczegółowych przekrojów.

„Podwodnik” i „Podziemnik” to kontynuacja książki – bloki pełne twórczych zadań rysunkowych dla młodych odkrywców.

Miasteczko Mamoko

Seria „Miasteczko Mamoko” to pełne detali, barwne wyszukiwanki dla dzieci. Szczegółowe ilustracje można oglądać godzinami, śledząc przygody poszczególnych bohaterów, oglądając zakamarki miasteczka i wyszukując ukryte przedmioty. Książki z serii to prawdziwa obrazkowa uczta, znakomicie rozwijająca dziecięcą spostrzegawczość. Dzięki sztywnym kartom mogą się nią cieszyć już najmłodsze dzieci.

Rabat
Zamknij

Mam oko na litery

29.90  26.31 
Rabat
Zamknij

Mam oko na liczby

26.00  22.88 

Mam oko na miasteczko

34.90  30.71 
Rabat
Zamknij

Miasteczko Mamoko

32.00  28.16 
Rabat
Zamknij

Dawno temu w Mamoko

32.00  28.16 

S.E.R.I.A.

S.E.R.I.A. to cykl książek edukacyjnych dla dzieci. Każdy tytuł wprowadza czytelników w tajniki innej dziedziny wiedzy – mamy tu i sztukę, i architekturę, muzykę oraz ogrody. Piękne ilustracje uzupełniają pełne ciekawostek teksty różnych autorów.

Rabat
Zamknij

D.O.M.E.K.

42.00  36.96 
Rabat
Zamknij

S.Z.T.U.K.A.

42.00  36.96 
Rabat
Zamknij

O.G.R.Ó.D.

42.00  36.96 
Rabat
Zamknij

M.U.Z.Y.K.A.

45.00  39.60 

Inne książki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *