
Kategorie
Producent
-
Adamada (6)
-
Agora (6)
-
Aksjomat (14)
-
Alicja Podgrodzka (1)
-
Amber (42)
-
Anatta (1)
-
Api Papi (15)
-
Artbooks (11)
-
AWM (1)
-
Babaryba (31)
-
Bajka (4)
-
Bernardinum (1)
-
BIS (1)
-
Biuro Literackie (1)
-
Bliżej przedszkola (4)
-
Bona (1)
-
Book Edit (1)
-
Books and Fun (1)
-
BubaGada (1)
-
BUKA (5)
-
Centrum Edukacji Dziecięcej (1)
-
CoJaNaTo (3)
-
Czarna Owca (7)
-
CzuCzu (4)
-
Czytalisek (3)
-
Debit (41)
-
Dragon (1)
-
DrugaNoga (7)
-
Dwie Siostry (96)
-
Dwukropek (39)
-
dziwimisie (6)
-
dziwny pomysł (1)
-
Edgard (12)
-
Entliczek (7)
-
Esteri (2)
-
Ezop (4)
-
Filia (7)
-
Finebooks (6)
-
Format (7)
-
Greg (1)
-
GWP (1)
-
HARMONIA (2)
-
Harper Colins / Harper Kids (110)
-
Harper Kids (25)
-
Hokus-Pokus (2)
-
Ibis (8)
-
Jedność (22)
-
JUPI JO! (52)
-
Kameleon (1)
-
Kapitan Nauka (18)
-
Kasza Manna (1)
-
Kinderkulka (5)
-
LEVYZ (3)
-
Ładnie (2)
-
Łajka (1)
-
Magiczne (4)
-
mama czuje (1)
-
Mamania (110)
-
matkanieboska (2)
-
Media Rodzina (189)
-
Media Service Zawada (5)
-
Mój tato tańczy (1)
-
Muchomor (3)
-
Multico (3)
-
Muza (1)
-
Na szczęście (1)
-
Nasza Księgarnia (102)
-
Niewielkie (1)
-
No Bell (11)
-
NOWA BAŚŃ (3)
-
Oficyna Literacka Noir sur Blanc (1)
-
Olesiejuk (29)
-
Omnibus (5)
-
Papa Mili (3)
-
Papilon (74)
-
PASCAL (2)
-
Polarny Lis (1)
-
Poligraf (2)
-
Pomelody (12)
-
Prószyński Media (5)
-
RM (3)
-
SBM (8)
-
Siedmioróg (2)
-
Sine Qua Non (1)
-
Skórka Pomarańczy (1)
-
SKRZAT (1)
-
Słowne (17)
-
Smart Books (24)
-
Sorus (1)
-
Studio Koloru (11)
-
Świetlik (29)
-
Tabula Rasa (1)
-
Tadam (2)
-
TAKO (26)
-
Tashka (7)
-
Tatarak (15)
-
Tekturka (14)
-
to misie podoba (1)
-
ToTamto (11)
-
Trefl (4)
-
Trefl Books (3)
-
Trele (4)
-
Tuli Mama Tuli Tata (6)
-
Warstwy (1)
-
Widnokrąg (7)
-
Wielka Litera (1)
-
Wilga (138)
-
Wydawnictwo Frajda (18)
-
Wydawnictwo KROPKA (20)
-
Wydawnictwo Literackie (1)
-
Wydawnictwo Literatura (4)
-
Wydawnictwo Muduko (5)
-
Wydawnictwo Natuli (48)
-
Wydawnictwo Podskoki (1)
-
Wydawnictwo RM (1)
-
Wydawnictwo Tworzenia (1)
-
Wytwórnia (5)
-
YOYO BOOKS (23)
-
Zakamarki (65)
-
Zielona Sowa (103)
-
Znak (1)
-
Znak emotikon (27)
-
Zuzu Toys (1)
-
ZuzuToys (1)
-
Zygzaki (2)
-
Zysk i S-ka (1)
Ocena
Cena
-
od
do
2–4 lata
Znaleziono 11 produktów

41,18 zł
Cena regularna:
54,90 zł

56,23 zł
Cena regularna:
63,90 zł

41,18 zł
Cena regularna:
54,90 zł

44,93 zł
Cena regularna:
59,90 zł

32,94 zł
Cena regularna:
54,90 zł

37,43 zł
Cena regularna:
49,90 zł

26,18 zł
Cena regularna:
34,90 zł

26,18 zł
Cena regularna:
34,90 zł

26,18 zł
Cena regularna:
34,90 zł

29,93 zł
Cena regularna:
39,90 zł

22,43 zł
Cena regularna:
29,90 zł
Książki dla dzieci 2-4 lata
Odchodzicie od książeczek stworzonych z myślą o najmłodszych, wkraczacie w świat lektur, które zapraszają rodziców i dzieci do ważnych rozmów. O czym? O uczuciach, wrażliwości, tolerancji czy niezależności. Sprawdźcie, czym się kierować, wybierając książki dla dzieci 2-4 lata!
Chcecie poczytać najbardziej na świecie „Niegrzeczne Książeczki”? A może marzycie o tym, by zainspirować się wyjątkowymi postaciami – Coco Chanel, Fridą Kahlo, Stephenem Hawkingiem czy Marią Skłodowską-Curie? Teraz macie okazję! Zobaczcie, co dla was wybraliśmy.
Najlepsze książki dla 2-latka
Słyszeliście o buncie dwulatka? Jeśli nie, to możecie być pewni, że na pewno usłyszycie… dwulatka. Dziecko na tym etapie coraz częściej (i głośniej) używa słowa „nie!”. I choć może się wydawać, że na każdym kroku robi nam na złość, nie jest to prawda. W ten sposób dąży do samodzielności, niezależności i odrębności. To naturalny, a nawet bardzo oczekiwany proces. Aby jednak przebiegał jak najspokojniej dla wszystkich, warto postawić na książeczki dla dzieci, które wyjaśnią, czym są emocje, jak je rozpoznawać i pielęgnować w sobie. Doskonałym przykładem na to są „Niegrzeczne Książeczki” – wydana przez NATULI seria opowieści, których autorki, Alicja Dyrda i Natalia Fiedorczuk, udowadniają, że nie ma niegrzecznych dzieci. Niegrzeczni za to bywają rodzice, bo czasami krzyczą, złoszczą się, a nawet… przeklinają. We wszystkich książkach serii – „Rosole”, „Torcie”, „Szlabanie” i nie tylko – znajdziecie ilustracje Aleksandry Gołębiewskiej.
Ciekawe książki dla trzylatka, które wspierają rozwój mowy
I nie tylko trzylatka! Rozwój mowy trwa przecież wiele lat i, choć trudno w to uwierzyć, rozpoczyna się na długo przed momentem, w którym dziecko powie pierwsze słowo. W tym czasie warto wykonywać ćwiczenia logopedyczne. Za poważnie brzmiącą nazwą kryją się ciekawe zabawy, które zachęcą dziecko do nauki nowych głosek, a także krótkie opowiadania wprowadzające małych czytelników w świat codziennych obowiązków. Choć wspierające rozwój mowy książki dla 3-latka nie są rzadkością w księgarniach, my szczególnie polecamy wam bestsellerową serię książek Marty Galewskiej-Kustry. Jej bohaterem jest przesympatyczny kilkulatek, Pucio, i jego wesoła rodzina. Poszczególne książki dla dzieci 2-3 lata zostały dopasowane do konkretnych etapów rozwoju dziecka, a kartonowe strony, wypełnione ilustracjami Joanny Kłos, wytrzymają długie godziny wspólnego czytania. Czekają na was tytuły takie jak m.in. „Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych” czy „Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci”.
Książka dla najmłodszych czytelników, która dodaje skrzydeł
Dzieci w wieku od 2 do 4 lat z niesłychaną ciekawością poznają otaczający je świat. Eksplorują talenty, badają granice, odkrywają zainteresowania. Warto wówczas sięgać po książki dla dwulatka, których bohaterowie walczą z przeciwnościami losu i wytrwale podążają za swoimi marzeniami. Czeka na was kultowa, pięknie ilustrowana, rymowana opowieść, która od 20 lat cieszy się ogromną popularnością – „Żyrafy nie umieją tańczyć”. Jej twórcy, Giles Andreae i Guy Parker-Rees, ukazują, że nawet żyjące na Sawannie ssaki z powodzeniem mogą brać udział w konkursach tanecznych – wbrew wszystkim przeciwnościom losu. Nie jest to jedyna książka dla trzylatka, która pomoże mu złapać wiatr w żagle. Jedne z najciekawszych pozycji, które w ostatnich latach pojawiły się na rynku, znajdziecie w serii „Mali Wielcy”. Niech zainspirują was wielcy – Albert Einstein, Frida Kahlo i Astrid Lingren. Wiecie co? Oni też kiedyś byli dziećmi!
Bajki dla 2-latka. O czym jeszcze pamiętać, wybierając opowiadania i książki edukacyjne dla 2-latka?
Tematyka i treść mają ogromne znaczenie! Wybierajcie więc książeczki dla dzieci 2-3 lata, które poruszają interesujące dla małych czytelników sprawy. Mogą być to krótkie bajki o zwierzętach, kolorach, kształtach, pojazdach czy przedmiotach codziennego użytku, po które każdego dnia sięga dziecko. Temat książki to jednak nie jedyna kwestia, o której warto pamiętać – kolejną jest forma zrozumiała dla dziecka i dostosowana do jego wieku. Ciekawe historie dla małych dzieci, uzupełnione prostymi, barwnymi ilustracjami przyniesie wam seria „Akademia Mądrego Dziecka”. Małe dzieci kochają ją też za ruchome elementy! Jeśli z kolei jeszcze nie znacie Kici Koci, sprawdźcie koniecznie bestsellerową serię wydaną przez wydawnictwo Media Rodzina.
Bajki dla 3-latka do czytania i oglądania. Proste historie i pierwsze słowa w języku polskim to nie wszystko!
Wiele razy wspomnieliśmy już o ilustracjach, które zdaniem większości czytelników stanowią nierozerwalną część książeczek dla najmłodszych dzieci. A co powiecie na pozycje, w których tekstu nie ma w ogóle? Tak, tak – niektóre książki służą tylko do oglądania. Nie ma w nich słów, jest za to mnóstwo ilustracji wypełnionych po brzegi detalami. Możecie je wspólnie przeglądać i opowiadać, co na nich widzicie, tworząc w ten sposób własną, niepowtarzalną opowieść. Książki obrazkowe przyciągają uwagę dziecka, rozwijają zdolności obserwacyjne, pobudzają wyobraźnię i zapraszają do literackiej zabawy. Tego typu książki przyniesie wam seria „Opowiem ci, mamo” – to kilkanaście tytułów, które pokochają wszyscy miłośnicy samolotów, owiec, dinozaurów i miodu. Czujecie, że są jeszcze dla was za trudne? Sprawdźcie więc książeczki dla dzieci 3 lata, które w ostatnich latach ukazały się nakładem wydawnictwa NATULI. „Pranie”, „Zupa” i „Spacer” Aleksandry Brambor-Rutkowskiej i Pawła Mildnera to książeczki kontrastowe, w których każde dziecko znajdzie dodatkowo wyrazy dźwiękonaśladowcze, ale królują tutaj one – ilustracje. Wszystkie serdecznie wam polecamy!