Książka

3 nowe audiobooki od Wydawnictwa Jung-Off-Ska

Listopad i grudzień to świetny czas dla wszystkich małych i dużych fanów twórczości Astrid Lindgren. Wydawnictwo Jung-Off-Ska wydało trzy nowe audiobooki z ponadczasowymi książkami szwedzkiej pisarki. Tym razem posłuchamy dwóch kolejnych tomów przygód o Emilu ze Smalandii oraz poznamy świat Dzieci z ulicy Awanturników. Przygotujcie się na mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy! Wszystkie książki czyta aktorka Edyta Jungowska.

Nowe psoty Emila ze Smalandii — część II przygód Emila

Emil ze Smalandii to seria książek o przygodach chłopca, którego życiowym przeznaczeniem jest wpadanie w tarapaty. Ten rezolutny kilkulatek ma dobre serce, szczery uśmiech oraz nadzwyczajną umiejętność do robienia psot. Rodzice często załamują ręce! Mama spisuje jego figle w niebieskim zeszycie, tata zamyka w drewutni, a sąsiedzi zbierają pieniądze, by wysłać go do Ameryki. Na nic więc kary i groźby — życie jest zbyt ciekawe, by z niego nie korzystać!

Nowe psoty Emila ze Smalandii to druga część perypetii pomysłowego chłopca. Ten audiobook wprowadzi was do rzeczywistości dziecka, które poznaje świat według własnych zasad. Kto wpadnie w pułapkę na myszy (bo przecież nie mysz!)? Jak bez pieniędzy kupić własnego konia? Kim jest schwytany wilkołak? I dlaczego już niedługo Smalandia zniknie z powierzchni ziemi? W gąszczu tych pytań tylko jedno jest pewne – będziecie zrywać boki!

Jeszcze żyje Emil ze Smalandii — część III przygód Emila

A jeśli byłoby wam mało radości ze słuchania o przygodach Emila, który płatał więcej psot, niż było dni w roku, to czeka na was ich kolejna odsłona — Jeszcze żyje Emil ze Smalandii.

Perypetie Emila znowu dostarczą małym czytelnikom porządną dawkę rozrywki. Przygotujcie swoje brzuchy, mogą was rozboleć od ciągłych wybuchów śmiechu! W tej części nasz bohater przedstawi sposoby na wyrwanie chorego zęba, wytresuje prosiaczka, który zacznie zachowywać się jak pies i uratuje życie swojego przyjaciela Alberta. A to dopiero początek zwariowanych historii od Emila ze Smalandii!

Dzieci z ulicy Awanturników

Lotta, Jonas i Mia Maria to spokojne, ułożone rodzeństwo, które mieszka w małym, żółtym domu przy ulicy Garncarzy i wiedzie tam swoje grzeczne życie… Żartowałam! Tych troje małych urwisów nie daje dorosłym chwili wytchnienia. Wspinają się po drzewach, włażą tam, gdzie nie wolno, bawią się w piratów, przyklejają kiełbasę do szyby i Bóg jeden raczy wiedzieć, co jeszcze wpadnie im do głowy! Po prostu awanturnicy pełną gębą. Masz ochotę przyłączyć się do ich bandy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *