Książka

22 książki dla rodziców poszukujących wiedzy i… odpoczynku

Początek wiosny obfituje w kilka ciekawych nowości wydawniczych dla rodziców. To poradniki, ale i literatura obyczajowa — idealna lektura do poduszki (kiedy dzieci już zasną i mamy chwilę dla siebie).

Bo wiedzy nigdy za wiele…

Choć zwykle mamy (piszę w imieniu swoim i waszym) już utarte zdanie na tematy związane z wychowaniem dzieci i najczęściej naszym najlepszym doradcą jest instynkt, czasem warto poznać zdanie innych osób, często autorytetów, uczonych, naukowców. Rodzicielstwo to wyzwanie i praca rozwojowa na całe życie, dlatego badania specjalistów z dziedziny neuropsychologii i psychologii humanistycznej rzucają nowe światło na różne zagadnienia dla nas istotne. Oto poradniki, na które ostatnio zwróciłam uwagę, które czytam i mogę polecić:

Lektura, która odpręża

 

Choć chyba nie jest to regułą, ponieważ jako miłośniczka kryminałów potrafię zarwać noc, by się dowiedzieć, kto stoi za przestępstwem. I nawet widmo niewyspania, zmęczenia, trudnego kolejnego dnia jakoś w tych momentach schodzi na dalszy plan. Kryminały to jedno ( polscy autorzy serwują  thrillery naprawdę na światowym poziomie), ale czasem sięgam po lżejszą lekturę. Zobaczcie, które tegoroczne nowości zawitały na półki Księgarni Natuli (i mojej prywatnej):

Rabat
Zamknij

Dlaczego pracujemy

34.90  30.36 
Rabat
Zamknij

Nieodgadniona

39.90  34.31 
Rabat
Zamknij

Zielona spiżarnia

49.90  43.41 

Jean z dżungli

39.90  34.71 
Rabat
Zamknij

Jestem żoną szejka

35.00  30.10 
Rabat
Zamknij

Ślepnąc od świateł

36.90  31.73 
Rabat
Zamknij

Srebrna zatoka

39.90  34.31 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *