Kolekcje

12 albumów na prezent komunijny

Książki na komunię

Maj to miesiąc, w którym dzieci przyjmują Pierwszą Komunię Świętą. To wyjątkowy moment w życiu całej rodziny, dlatego warto zadbać o to, by pozostał w pamięci na całe życie. Pomoże w tym książka – wyjątkowa, piękna, często traktowana przez wydawnictwa jak perełka, unikat. Taki prezent powinno dostać absolutnie każde dziecko! Zobacz najlepsze książki na komunię.

Palcem po mapie

Pięknie wydane albumy: “Mapy” oraz “Monumentalne cuda i rekordy architektury”  wydawnictwa Dwie Siostry oraz “Najwyższa góra, najgłębszy ocean” wydawnictwa Nasza Księgarnia przenoszą dzieci w magiczne miejsca rozsiane po całym świecie. Podróże kształcą, nawet te tylko w naszej wyobraźni. I kto powiedział, że nie można okrążyć świata w 24 godziny?

O kulturze, wierze i religiach

Biblia to książka, którą znajdziemy chyba w każdym polskim domu. Ważne, by jej forma była przyjazna dzieciom. Bo temat nie jest łatwy… Polecamy Biblię wydawnictwa Dwie Siostry, nowość – Biblię wydawnictwa Wilga oraz urzekającą ilustracjami Biblię wydawnictwa Papilon. Te piękne albumy mają ważne cele: uczą tolerancji, pomagają zrozumieć ludzi i świat oraz wzbudzają w dzieciach ciekawość świata.

Rabat
Zamknij

Biblia

99.90  87.91 
Rabat
Zamknij

BIBLIA opowiedziana i objaśniona

69.00  60.72 
Rabat
Zamknij

Biblia dla dzieci

29.90  26.31 

Rzecz o tym, co nas otacza – natura

Książki o tym, co najbliżej nas – o przyrodzie i zwierzętach. Kompendia wiedzy, które czarują dzieci pięknymi ilustracjami i prostymi, ale jakże ciekawymi opisami. Polecamy “Botanicum” i “Animalium” (Dwie Siostry) oraz traktującą o prawach zwierząt “Zwierzokrację” (Papilon).

Rabat
Zamknij

Animalium

57.90  50.95 
Rabat
Zamknij

Botanicum

64.90  57.11 

Zwierzokracja

49.90  43.91 

Ludzie i historia

Książki, które opowiadają o nas – odkrywcach, wojownikach, awanturnikach, naukowcach. Książki, które pokazują bogactwo i różnorodność kultur, ras, religii i zwyczajów ludzi. Książki o tych sławnych, wybitnych, którzy zmienili świat. Bogato ilustrowane, napisane obrazowym, żywym językiem. Musicie je poznać: “Ludzie” (Muchomor), “My i nasza historia” (Tatarak) oraz “Gwiaździsta noc Vincenta i inne opowieści. Historia sztuki dla dzieci” (Nasza Księgarnia).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *